SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT-Begjee+popuri (Projekt)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23217

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 339 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 214305
TomQ-MAG
przeciez to biszkopciki %)

Dokładnie biszkopty

Wczorajszy i dzisiejszy dzień pod znakiem lepszej pogody, więc jakoś przyjemniej się pracuje, mimo sporego ruchu. Chociaż czuję, że moje nogi średnio to znoszą, bo jednak czuje ból(od zmęczenia), wiatr też nie sprzyja ulżeniu w jeździe- bywają takie podmuchy, że ze znacznej prędkości wyhamowywuje mnie praktycznie do zera spora w tym zasługa plecaka, który jednak ma swoje rozmiary. Nauka do matury w miarę idzie, więc jestem zadowolony.
Trening, jak zwykle po pracy, lecz dzisiaj przynajmniej w pierwszej części treningu na siłowni nie było tłumów, co mnie zdziwiło, mogłem na spokojnie powyciskać, jednak i tak nie poszło tak, jak chciałem
Góra ciała- nacisk na klatkę
A. Wyciskanie leżąc 67,5kg x5 70kgx5 65kgx6 67,5kg x5 x5
B1. Dipy 16kg x6 17,5kgx5 x5 x5
B2. Przenoszenie hantla 25kg x8 x8 x8 x8
C. Podciąganie +5kg x6 x6 x6 x6
D. Wiosłowanie hantlą 32kg x8 x8 x8 x8
E1.Unoszenie hantlem na boki 9kg x8 x8 x8
E2. Facepull 32,5kg x11 x11 x11
F1. Uginanie hantlami 11kgx14 x14 x14
F2. Ściąganie liny wyciągu w pochyleniu na triceps 42,5kg x10 x10 x10
G. Paloff press ze skrzyżowanymi nogami 22,5kg x10 22,5kg x10 25kg x10
W wyciskaniu niestety znów brak sił, to 70kg w 5 powtórzeniu ledwo ledwo, więc nawet nie próbowałem powtarzać. Reszta na plus, a więc chyba ok.

Jedzenie w miarę ok, nie ma jakiegoś braku apetytu mimo krótkiego okna, a nawet po mniej niż 1h po pierwszym posiłku robię się znów głodny i leci sporo owoców, bo lubię jeść mięso i nabiał, a z kasz, makaronów itp. to trochę białka wchodzi jednak.






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 339 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 214305
Witam!
Dziś jak co dzień z rana praca, po południu trening. Temperatura już nie taka zła, jedynie deszcz był dzisiaj trochę uciążliwy. Nie wiem czemu, ale po tym tygodniu czuję się strasznie zmęczony i nie mam zbytnio sił ani chęci. Ale nie wolno się poddawać

Trening
Dół ciała nastawiony na tył
A. Przysiad przedni 80kg x9 90kg x5 92,5kgx4 95kgx3 85kg x7
B. MC 105kg x5 x5 x5 107,5kg x4 x4
C. Wykroki ze sztangą 70kg x8 72,5kg x8 75kg x7 x7 (na nogę)
D. Wiosłowanie Pendlay'a 50kg x10 x10 52,5kg x10 x10
E1. Martwy ciąg 1-nóż 19kg x8 x8 x8 x8 (waga hantli w ręce/ powtórzeń na nogę)
E2. Glute bridge95kg x12 100kgx12 x12
F1. Kółko na brzuch 3x10
F2. RKC Plank x7 x7 x7 x7 x7 (oddechów)

Mimo, że nie było zbytnio sił udało się wszędzie zaliczyć jakiś progres Z tego co pisałem dziś z Trenerem będziemy zmieniać plan, a więc już z niecierpliwością czekam na to, co tym razem popuri wymyśli

Na dziś tyle, dopiero zaczynam jeść, także trochę będzie trzeba zminimalizować objętość, żeby nabić kalorie


class="link" target="_blank">
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
chyba kazdy obecnie reagujacy na pogode i jej zmiane, ma problemy z "moca"

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
f3dorr
ja jak przegladaelem na telefonie to pierwsza mysl jaja w skorupkach? wtf?

więcej wapnia %- )

Fajne te jedzenie :) U Ciebie to istotne by nie było nudno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Begjee

Mimo, że nie było zbytnio sił udało się wszędzie zaliczyć jakiś progres Z tego co pisałem dziś z Trenerem będziemy zmieniać plan, a więc już z niecierpliwością czekam na to, co tym razem popuri wymyśli



elegancko skoro wszędzie przyprogresowane
nowy plan to i nowa motywacja będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 339 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 214305
Cześć i czołem!
Weekend niestety bardzo aktywny z powodu poprawy pogody, niestety, ponieważ miałem trochę odpocząć po tym jak odczuwałem mocne zmęczenie, ale nie mogłem wytrzymać. Mam nadzieję, że nie odbije się to mocno na organizmie- dzisiaj było w porządku. Tak jak pisałem od dziś nowy plan tym razem push/pull z podziałem na siłę i hipertrofię- będzie ciekawie.
Dzisiejszy dzień w pracy dosyć luźny, ale nie można powiedzieć, że się nudziłem a na dodatek trochę mi się dłużyło, bo nie mogłem doczekać się nowego treningu.
Trening
Push siła
A. Clean&Jerk 40kgx4 x4 x4 42,5kg x4 x4
B. Przysiad tylni 92,5kg x5 95kgx5 x5 x5
C. Wyciskanie leżąc 62kgx5 x5 64,5kg x5 x5 67kg x5
D. Wyciskanie żołnierskie 37,5kg x6 x6 40kgx6 x6
E.Wyciskanie wąsko 45kgx12 47,5kg x12 x12 x12
F. Spacer farmera(waga 1 hantli) 36kg x3 serie

Wszędzie zapas(wg tego co popuri zalecił miałem obciąć ok.10-15% ciężaru), poza żołnierskim, na którym trochę przesadziłem chyba, a na dodatek zawsze była to moja słaba strona. I zamiast wyciskania wąsko, powinno być francuskie, ale zagadałem się z kolegą i zrobiłem już to z przyzwyczajenia do poprzedniego planu

Jutro prawdopodobnie nie będę miał możliwości zrobić kolejnego treningu, więc zrobię go po prostu w środę.
Na dziś to tyle, jeszcze muszę jedną rzecz załatwić i może się troszkę pouczyć.
+ dzisiejsza potreningowa szamka- w tym momencie jestem w trakcie jej konsumpcji



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 339 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 214305
Witam, po dosyć długiej przerwie. Jestem u rodzinki, więc spędzam z Nią sporo czasu, a do tego coś tam uczę się do maturki. Święta w miarę spokojnie, jedynie w 1-szy dzień popłynąłem trochę z ciastami co do siłowni to robiłem sobie treningi FBW, już jak wrócę do Wawki to polecę tym, co ułożył Trener. Mam nadzieję, że wszyscy spędzili święta miło i w rodzinnej atmosferze+ trochę pojedli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Ja w dwa dni mocno przesadziłem aż sam zdziwiony jestem bo to nie te święta gdzie to miało zazwyczaj miejsce

z czego do matury podchodzisz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 339 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 214305
Witam, wracam do żywych!
Ponad tydzień spędzony w domu, ładnie wypocząłem, odżywiłem się i co najważniejsze spędziłem czas z rodziną. Powrót do pracy po tak długiej przerwie to zawsze problem, więc trochę się na początku pomęczyłem, ale pogoda fajna- nie było tak źle. Wczoraj słońce trochę mocniej przygrzało i lekko po pracy bolała głowa. Dzisiaj znów bardzo ciepło, ale wszystko ok.
Trening bardzo fajnie poszedł, wyjątkowo robiłem go z rana, bo miałem trochę przesunięte godziny pracy- dawno tak wcześnie nie ćwiczyłem i tak jak wspomniałem poszło bardzo dobrze.

Push siła
A. Clean&Jerk 40kgx5 x5 42,5kg x4 x5
B. Przysiad tylni 95kgx5 x5 x5 x5
C. Wyciskanie leżąc 62,5kgx5 65kg x5 x5 x5 x5
D. Wyciskanie żołnierskie 37,5kg x6 40kgx6 x6 42,5kg x6
E.Czachołamacz +20kg x9 +15kg x12 x12 (tutaj trochę za dużo na początku dałem)
F. Spacer farmera(waga 1 hantli) 36kg x3 serie
Żołnierskie dzisiaj wyjątkowo dobrze, tak jak ostatnio było bardzo ciężko, tak dzisiaj dosyć lekko. Reszta ok.

BPL-G
Ja w dwa dni mocno przesadziłem aż sam zdziwiony jestem bo to nie te święta gdzie to miało zazwyczaj miejsce

z czego do matury podchodzisz ?

Z biologii
Jutro postaram się coś nagrać, jeżeli będzie możliwość i porobić foty szamki, co by rozruszać ten dziennik, bo ostatnio niestety trochę odpuściłem.

class="link" target="_blank">
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
no Panowie podciagnijcie aktywnośc, bo nie bedzie giftow%)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w ulozeniu diety na mase

Następny temat

[DT]Tata - Jak feniks z popiołów...

WHEY premium