SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT 6ripley- Open2kXX ;-)

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 506723

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
Tylko wiesz jak jest, ludzie wiedza lepiej. Oni wiedza lepiej co powinni danego dnia robic i jaki jest tego sens... Jest tak, ze czesto nie przychodza, bo im trening nie podchodzi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6503 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777620
To jest mega dziwne dla mnie. Osobiście nie chodzę na zorganizowane zajęcia bo praca i rodzina wymaga często dyspozycyjności ale fajne jest to, że nigdy nie wiesz co trener przygotuje i to jest fajne, zawsze jest niespodzianka. Są pewne ćwiczeniach, które nam nie leżąc ale jak wiadomo im którychś bardziej nie lubimy tym lepiej działają, ale żeby z takich powodów nie przychodzić na trening to dziwne.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
WOD dla wszystkich jest trochę inny, jak widać z poprzednich rozpisek, w pewnym sensie szablonowy. Ale tam ciężko jest zaplanować cykle, raz- nie każdy zrealizuje zadany cel, bo nie jest w stanie ciężko pracować z danym ciężarem albo nie zna żadnych maksów, dwa- to też jest komercja, kto zrobi 3RM BS, jak naoglądał się gamesów albo tabata songów i powie, że na same przysiady to może sobie iść do pure za pół ceny a pobiegać 5km może sam, jak mu się będzie chciało (a nigdy się nie zachce). Słyszałam ostatnio, że jedna osoba od nas zrezygnowała z zajęć o 20, bo na nich się nie da zmęczyć .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225726
6ripley
N
Spodziewałam się, że będzie dużo gorzej, a tu niespodzianka- robiliśmy Jackie i na pierwszej 500-tce pobiłam swój czas (1:46, stary 1:56) więc jest szansa na jeszcze lepszy wynik przy maksie na 500m.

Ładny czas a na 1000m jaki miałaś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6503 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777620
6ripley
WOD dla wszystkich jest trochę inny, jak widać z poprzednich rozpisek, w pewnym sensie szablonowy. Ale tam ciężko jest zaplanować cykle, raz- nie każdy zrealizuje zadany cel, bo nie jest w stanie ciężko pracować z danym ciężarem albo nie zna żadnych maksów, dwa- to też jest komercja, kto zrobi 3RM BS, jak naoglądał się gamesów albo tabata songów i powie, że na same przysiady to może sobie iść do pure za pół ceny a pobiegać 5km może sam, jak mu się będzie chciało (a nigdy się nie zachce). Słyszałam ostatnio, że jedna osoba od nas zrezygnowała z zajęć o 20, bo na nich się nie da zmęczyć .


Wiesz ja obserwuję ludzi, z którymi pracuje to część by chciał osiągać fajne rezultaty z minimalnym zaangażowaniem, często miska niedopięta, na treningu na pół gwizdka już nie mówiąc o popracowaniu w domu. I teraz jest ogólna moda na crossa i bycie fit ale to trzeba okupić pracą i poświeceniami a co raz mniej jest chętnych na poświęcenia .

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92723
6ripley
Spodziewałam się, że będzie dużo gorzej, a tu niespodzianka- robiliśmy Jackie i na pierwszej 500-tce pobiłam swój czas (1:46, stary 1:56) więc jest szansa na jeszcze lepszy wynik przy maksie na 500m.


I jaki jest dobry wynik dla faceta? Bo kompletne nie mam rozeznania. Ja zrobiłem ostatnio w czasie rozgrzewki 1000 m w 3:52 i to z dużym zapasem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Ann, na końcu niestety nie spojrzalam, bo juz w głowie mialam thrustery i trzeba było się jak najszybciej wypiąć, ale postaram się sprawdzic jeżeli dam radę to nawet jutro.

Tibes, to juz musisz spytac jakiegoś faceta, bo ja się dowiaduję o tym, czy moj wynik jest dobry od współwłaścicielki boxa, która jest lepiej zorientowana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225726
tibes
6ripley
Spodziewałam się, że będzie dużo gorzej, a tu niespodzianka- robiliśmy Jackie i na pierwszej 500-tce pobiłam swój czas (1:46, stary 1:56) więc jest szansa na jeszcze lepszy wynik przy maksie na 500m.


I jaki jest dobry wynik dla faceta? Bo kompletne nie mam rozeznania. Ja zrobiłem ostatnio w czasie rozgrzewki 1000 m w 3:52 i to z dużym zapasem.

to zależy w jakiej kategorii rozpatrywać wynik (lekka do 75kg, ciężka +75kg). Czas 3.52 to dobry czas dla kobiet w kategorii lekkiej Możesz sobie zobaczyć wyniki z akademickich mistrzostw Polski (amatorzy- oczywiście czasem zdarzają się wioślarze pro , 1000m) http://www.ampy.pl/jck1516/files/wyniki/1516_ergometr_m_wyniki.pdf


Zmieniony przez - Ann.. w dniu 2016-07-20 10:26:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92723
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 326 Napisanych postów 1603 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50249
Tylko ta sa wyniki osob trenujacych wioslarstwo. Nie ma co porownywac osoby wioslujacej na crossfice raz w tygodniu a kogos 4-5 razy. 3.10 - 3.20 to juz jest dobry wynik
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3xCrossfit + 1xFBW

Następny temat

Trening biegacza?

WHEY premium