SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT 6ripley- Open2kXX ;-)

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 507298

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
Jak tam podchodzi Ci białeczko o smaku potrójnej czekolady?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Smakuje jak pojedyncza . Ale dobre.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
Nadrobiłem zaległości teraz już będę na bieżąco
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Biała . Taka normalna czeko z Treca.
Patrz Rion, specjalnie weekendowe rzeczy przetrzymałam na dzisiaj! Ale że nie wpadłeś na pompowanie bicków ze mną i Fslem to smutek (.
Nie chciało mi się w weekend pisać, w sobotę wpadło oly pod jerka, u mnie praca nad zmianą pozycji kolan i rotacji łokci. W niedzielę bieganko, chociaż od piątku martwica czwórek nie odpuszcza . Dzisiaj:

Strength
EMOM 8:
2x Complex of hang squat clean+ power clean
60kg

Accessory
Back squat (from ground) 4x10
45kg

WOD
3 RFT: TC 15'
2 laps Run
10x STO 40/60kg
10:34



Na EMOMie żałowałam że przyszłam . Nogi bolały, nie czułam się zbyt świeżo ale przeczołgałam się, bo przecież ciężaru nie ściągnę skoro już nałożyłam . Miałam ochotę schować się gdzieś w szatni i ominąć siady, niestety stałam na widoku więc po prostu nałożyłam byle co na kijek żeby z tym wstać. WOD zaskakująco dobrze wszedł, mocno cisnęłam na biegu bo wiadomo, że na STO na 10 powtórzeń tak wiele nie da się ugrać, jakieś 90% czasu mojego workoutu to był bieg. Niemniej jednak STO były przyjemnym przerywnikiem i bardzo fajnie wchodziły. Na ostatniej rundzie pokusiłam się o pół stricty .


Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
mięsień czworogłowy jest duży i potrzebuje sporo czasu na regenerację. Gdy biegasz codziennie plus dowalasz treningi nie ma za bardzo kiedy się zregenerować ;) także nic tylko rozciąganko, na szczęście rozciąganie czwórek jest dosyć przyjemne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
FighterX
Pół stricty? czyli push press?

Nie, kuhwa, wiem co to push press . Stricty a'la CLB z Gamesów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
Byłem w Gdyni i Gdańsku na spontanie. W sobotę na pokazach lotniczych, a w niedziele na jarmarku dominikańskim. Jak bym był na dłużej to na pewno bym się odezwał na jakiś spontaniczny trening, albo choć jakiegoś dobrego hambuksa na mieście

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
No trudno, może innym razem . Dzisiaj:


Skill
HSPU
1x max reps with no deficit
19
then
4 rounds of 60% of max reps
12/9+3/7+3+2/6+3+2+1

Accessory
Pull-up 3x5



WOD
5 RFT:
10x Push-up
30x DU
10x Pull-up
EMOM 2x burpee, start with 2 burpees
7:42



Wtorek, cotygodniowa martwica barków . HSPU jeden rep więcej niż ostatnio ale tydzień temu chyba jakiś zapas był. Te rundy na 60% to ledwo jak widać, po maksie zwykle totalnie odpadam. Podciąganie tak sobie. WOD okropny, łapska odpadały cały czas, na skakance myślałam że ręce odpadną razem z nią i po DU. Burpee wjechały w każdy element, tak to wyszło .


Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3xCrossfit + 1xFBW

Następny temat

Trening biegacza?

WHEY premium