SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT 6ripley- Open2kXX ;-)

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 505465

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Miałam teraz pertay ale za grube i jednak z plastikowymi sprzączkami mi nie pasują. Może zobaczę teraz picsile, chociaż drogie i niestety jak na mnie to bardzo grube (chyba 2mm).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
cieńsze i cenowo spoko to ma na pewno unbroken w wersji thin ale też plastikowe sprzączki ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6487 Napisanych postów 62276 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777450
Ripley ciężary jak zawsze kosa
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Dziękówka . Dzisiaj sen beznadziejny ale przejażdżka bardzo przyjemnie i bez zamuły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6487 Napisanych postów 62276 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777450
No 15 km to już chwila jeżdżenia, ale wygląda jak byś jeździła po lesie
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Piątek:


WOD
For time:
1000m Row
2 laps Run
10 rounds of Cindy:
5x Pull-up
10x Push-up
15x Air squat
2 laps Run
1000m Row


1h Gimnastyka



Więc WOD miał być w drużynach dwuosobowych. Było nieparzyście, więc robiłam solo . Różnica była taka, że w teamach mieli 1200m wiosła a w Cindy 12 rund i zmiany co rundę, więc 6 na głowę. Także troszkę dzisiaj pod górkę, z moimi pompkami trochę zostałam w tyle, ale jakoś sobie dałam radę. WOD nie dla mnie natomiast czasem trzeba . Na gimnastyce praca na rękach, miałam fajną zadaniówkę na której musiałam chodzić z rękami na zewnątrz kijków ułożonych w L. Potem trochę stania na rękach, przewrotów na materacach i na koniec tabata hollow body .


Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
nie ma tego złego :) jak u nas jest team to wolę czasami robić sama niż z kimś kto spowalnia i na kogo muszę krzyczeć żeby zabierał się do roboty ;) swoją drogą to z tego co widzę to solo zrobiłaś więcej niż jakbyś robiła w teami więc lepiej dla Ciebie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Mnie nikt nie spowalnia. Każdy z kim bym nie była robi na swoje możliwości i nie mam z tym problemu, team to team. Takie jest założenie, to nie żadne mistrzostwa więc nie widzę powodu żeby fakt, że ktoś nie jest na takim poziomie technicznym, siłowym i/lub wydolnościowym uważać za spowalnianie (jakby to było specjalnie). Jak kogoś pociągnę to mam jednak większą satysfakcję niż jak się obrażę i powiem ej jesteś słaby, zrobię sama. Po coś jest to team w programowaniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6487 Napisanych postów 62276 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777450
Ja gdziekolwiek i cokolwiek trenoiwałem w parach czy większych grupach zawsze pakuję się do lepszych od siebie bo to motywuje fajnie do pracy wolę ja kogoś gonić niż być gonionym

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020268
Najelpiej równać do góry. To zawsze poprawia wyniki :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3xCrossfit + 1xFBW

Następny temat

Trening biegacza?

WHEY premium