SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT 6ripley- Open2kXX ;-)

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 506785

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Jak przejdę na multisporta to stracę możliwość pozostania na 2h zajęć pod rząd, dodatkowo jak będę chciała wrócić do karnetu boxowego to wyniesie mnie 40zł więcej.
Ale jak skończy się promocja (chyba do końca roku jest) to na pewno multisport wjedzie. Jeszcze pomyślę nad tym przed wakacjami, bo chciałam też na basen pojeździć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Aaaa bo Ty jesteś pełnoprawnym członkiem boxowej społeczności... nie to co ja multisportowiec z doskoku Dzięki Tobie box zarabia a ja jestem darmozjadem

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Miałam multi, ale kosztowała prawie tyle samo co ten aktualny, a jakbym chciała zostawać po 2h dziennie jak zwykle, to do multi muszę dopłacić 70zł. Bo benefity tutaj mają tylko na jedne zajęcia dziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Siemanko. Dzisiaj rano basen, były pierwsze wprawki do kraula. Cały czas mam problem z oddychaniem, za mocno wydycham powietrze, za bardzo się spinam i zaraz się duszę. Potem trening:


SKILL- Handstand Push-Ups

Wall walks
Headstand
Handstand push- ups


WOD

AMRAP 12':
5x Wall Walk
20x Jumping Lunge
20x Plyo Push- Up na kolanach
10x Burpee Pull- Up

AFAP "Easy Diane":
21-15-9:
Deadlifts 50kg
Handstand Push- Ups Pike Press na boxie
CZAS: 2:49

+1h Mobility


Tak ze dwie kipping HSPU zrobię. Nie rozkminiam tego, wczoraj miałam na kijku 5kg więcej i nie dawałam rady- dzisiaj ciężar bardzo podobny, a walnęłam ten workout w takim czasie, że sama nie wierzę. Chociaż fakt, że skalowany, więc się nie liczy. Na pierwszym szło mi słabiej, wall walki są męczące, całe ciało pracuje dość mocno.
Po treningu i mobility zrobiłam parę serii frontów na 60kg- po przełamaniu mojego martwego punktu mocny wyprost z bioder, żeby sztanga lekko poderwała się z barków. Czyli próba wyczucia tego, czego brakuje mi przy push pressach, jerkach i clusterach. Chyba siła mi trochę poleciała tak swoją drogą.





Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Kurde fajny wodzik... żałuje, że nie ruszyłem dupy z kanapy

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Te wspięcie pod koniec jest zupełnie nie potrzebne i wytrąca z równowagi/zmienia położenie stóp Siła solidna !

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1872 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19374
Damn... Nie mogę na Ciebie patrzeć, na tą lekkość we froncir z 60kg... Biorąc pod uwagę jak mnie ostatnio łamało z 60 na back squacie... dno i dwa metry mułu!!! Dzienx za motivejszyn!!!

Kontuzja kontuzją kontuzję pogania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Flourish
Damn... Nie mogę na Ciebie patrzeć, na tą lekkość we froncir z 60kg... Biorąc pod uwagę jak mnie ostatnio łamało z 60 na back squacie... dno i dwa metry mułu!!! Dzienx za motivejszyn!!!


Dziękuję, do lekkości to brakuje jeszcze hoho... Na tym gniotło mnie już porządnie, dlatego wydaje mi się, że siła mi ostatnio trochę spadła.
Pomimo tego elementy siłowe wciąż pozostają moją mocną stroną, ale w innych z kolei mam sporo do nadrobienia.

Poza tym, Flourish, Ty chyba się bardziej w stronę tri kierujesz, no i pewnie ważysz jakieś 20kg mniej, więc siłowo wg mnie jest u Ciebie bardzo dobrze .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1872 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19374
6ripley


Poza tym, Flourish, Ty chyba się bardziej w stronę tri kierujesz, no i pewnie ważysz jakieś 20kg mniej, więc siłowo wg mnie jest u Ciebie bardzo dobrze .


I tu się moja droga mylisz tri to takie marzenie kiedyś było, ale wiele czynników na razie mi nie pozwala go zrealizować. I moja sylwetka (i waga...) daleko odbiega od wzorców tri Bliżej mi w stronę Debb niż Wellington
Bawię się jakiś czas w crossfit ale znowu wiele czynników nie pozwala mi na metodyczny trening

Nie pozostaje mi nic innego jak cieszyć się ze swoich wymęczonych 60kg i wiernie kibicować twoim wynikom

Kontuzja kontuzją kontuzję pogania...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3xCrossfit + 1xFBW

Następny temat

Trening biegacza?

WHEY premium