SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT 6ripley- Open2kXX ;-)

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 506437

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6494 Napisanych postów 62286 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777509
Nie ma sprawiedliwości na tym świecie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Ja już mam sędziego na zawody opłaconego .


WOD
AMRAP 20':
400m Run
GTO max unbroken reps 35/50kg
71 reps



Workout trochę taktyczny, ponieważ do wyniku liczyły się tylko powtórzenia GTO. Pierwszy bieg bardzo dobrze, luźno i jak na mnie dość szybko. Na GTO pierwsze odpadały przedramiona, gdyby nie to to wcisnęłabym pewnie co najmniej 5 powtórzeń więcej. Zrobiłam w TC cztery podejścia, rozkład 20/16/15/20. Po każdych GTO zapisywaliśmy je na tablicy, z tego co widziałam większość osób robiła 5 podejść. Ja zdecydowałam się przed ostatnim podejściem na ponad 2 minutowy odpoczynek i w ostatnich 90 sekundach zrobić maksa do końca czasu. To było chyba najlepsze rozwiązanie dla mnie bo jakimś wybitnym biegaczem jak wiadomo nie jestem i może kolejnego podejścia by nie zdążyła zrobić.


Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
Jejku, tak patrzę co Ty robisz i widzę jak ja jestem jeszcze słaaaaabbbbaa

Ale może chociaż mi ten muscle up w końcu wyjdzie, hrhr





Zmieniony przez - Iness w dniu 2018-01-06 22:40:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Ile umiem to jedno, ile czasu poświęciłam, żeby się nauczyć to drugie. MU po dwóch latach wszedł .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6494 Napisanych postów 62286 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777509
Iness
Jejku, tak patrzę co Ty robisz i widzę jak ja jestem jeszcze słaaaaabbbbaa

Ale może chociaż mi ten muscle up w końcu wyjdzie, hrhr

Zmieniony przez - Iness w dniu 2018-01-06 22:40:48


Iness siemka trenujesz regularnie?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
Ja od końca czerwca robię program na muscle upa, najpierw same chin upy/pull upy i dipy + false grip jako accessory work, potem z obciążeniem, a teraz jak mi wchodzą gładko to transition szlifuję na ringach ekscentryczne i mam nadzieję, że zaraz będzie koncentrycznie wchodziło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Podbicia biodrem do kółek też robisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
Nie, uczę się strictów, nie robię kippingu (nie umiem jeszcze )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Jak Ty malutka to może i strict wejdzie, chociaż z całego boxa tylko trenerka najpierw ogarnęła stricty na kółkach. Większość najpierw robi na drążku z kippingiem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
Ja kippingu nie umiem (jeden T2B mi wchodzi kippem, potem gubię koordynację i muszę się od nowa rozbujać, więc przy pull upach nie ma szans zrobić kippingiem, a strictem w październiku miałam maxa 7 rep, w chin upach 9 po 1,5h Oly na dobitkę ). Czy taka malutka jestem to nie wiem, bo mam 155cm/55kg. Poza tym u mnie w boxie jest zasada first strict, then kip. I nigdy nikt nikomu nie zezwolił robić kippingu, jeśli nie umie zrobić kilku ładnych strictów. A co do MU to wszyscy trenerzy i trenerki u mnie robią, więc liczę, że i mnie się uda w końcu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3xCrossfit + 1xFBW

Następny temat

Trening biegacza?

WHEY premium