SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT 6ripley- Open2kXX ;-)

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 506480

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
No właśnie piątkowy 17.1 był dobry a pn-śr były normalnie treningi i w czwartek basen. Weekend był odpoczynek i na świeżo poniedziałek był już słaby.
Dzisiaj kolejne active recovery, basenik. Nie było naszego prowadzącego i trafił się sadysta, który trzy razy kazał robić po 4 baseny przekładanki czy tam dokładanki do kraula z deską. Bardzo ciężko przy tym było mi zsynchronizować oddychanie bo zazwyczaj biorę oddech co trzeci ruch a tu się nie dało więc było ciężko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
17.1 z jednym hantlem. 17.2 z dwoma. Obstawiam więc 17.3 z trzema .

17.2
AMRAP 12':
2 rounds of:
50ft Walking Lunge with Dumbbells 15/22,5kg
16x Toes To Bar
8x Power Clean with Dumbbells 15/22,5kg
2 rounds of:
50ft Walking Lunge with Dumbbells 15/22,5kg
16x Bar Muscle-Up
8x Power Clean with Dumbbells



Na totalnej wyyebce dzisiaj było. Wiedziałam, że zrobię tylko rundy z T2B i wykroki z trzeciej więc na spokojnie. W sumie nawet mi się ten workout podobał. Szczerze to pewnie jak większość osób robiących 17.2 pierwszy raz robiłam power cleany hantlami.
Po skończeniu części możliwej do wykonania zrobiłam jeszcze parę nieudolnych podejść pod MU, za to z najlepszymi kibicami w kraju- najfajniejsze małżeństwo, jakie znam a pozytywnie drą mordy tak, że aż się zachciewa jeszcze mocniej napierdzielać .


Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Brawo za walkę! Niedużo brakuje do tego pierwszego wymuszonego koślawego maselapa

Ja w 17.3 obstawiam HSPU na hantlach

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6495 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777517
Dobry trening mimo wszystko. A dobry doping to +5 do siły

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Tak właśnie obejrzałem filmik z workoutu Agi i powiem szczerze, że większość power cleanów bym nie uznał... Wczytałem się w standardy: A
muscle clean, power clean, squat clean or split clean may be used, as long as the dumbbells come up to the shoulders in one motion, the hips and knees are fully extended, the feet are in line, and the rear head of the dumbbell is clearly over or slightly behind the center of the athlete’s body.

Tak jak patrzyłem, to sporo osób u nas popełniło ten błąd, że nie zarzucało do końca te hatle... No ale nie jestem sędzią

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Na messengerze wczoraj też mieliśmy dyskusję i ja sama byłam zdziwiona, że większość robiła tylko do dotknięcia. Z tymi dużymi hantlami faktycznie byłoby niemożliwe, ale z normalnymi już powinni. Ja sama nie jestem w stanie powiedzieć, czy robiłam poprawnie a filmiku nie mam, Kuba i tak film wysyła do weryfikacji ale z tego co oglądał to robił ok. Aga faktycznie robiła wszystkie do dotknięcia ale z tego co wiem nie będzie poprawiała wyniku.
Myślę że jednak podejdę ponownie do tego tym bardziej, że wypadło mi z głowy coś takiego jak tiebreak a na pewno będzie sporo wyników z rundami bez MU.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Zgadza się - tiebreak w tym przypadku ma ogromne znaczenie. Warto na maxa przycisnąć pierwsze 2 rundy bo w tym przypadku to walka o każdą sekundę

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Dzisiaj poprawka 17.2, aby tylko tiebreak był lepszy. W T2B życiówka, 16 unbroken poszło. Hantle dzisiaj coś niewygodne, lewy ciągle mi się wysuwał z chwytu na PC i musiałam poprawiać. Prawy z kolei złośliwie zsuwał się na wyrokach . Ale było fajnie, nie zmęczyły mnie te 4,5 minuty. Jedynie przedramiona dość mocno oberwały tym razem, poprzednio ich nie czułam. Tiebreak poszedł z 5:50 na 3:56 także poprawa jest, szkoda jednak że ani razu MU nie wchodzi. Jeszcze parę miesięcy pracy mnie czeka.
Po workoucie troszkę wiosła i chodzenia na rękach. Tym razem miałam dobry dzień na handstand walk, szkoda że drążek nie wychodzi tak jak to.


Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
nie od razu Rzym zbudowano. jak będziesz wszystko umiała perfekcyjnie za tydzień to gdzie proces uczenia się i samorealizacji?

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020274
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3xCrossfit + 1xFBW

Następny temat

Trening biegacza?

WHEY premium