SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

DT 6ripley- Open2k18 s.248

temat działu:

FitRage, CROSSFIT i Dieta PALEO

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 264488

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1451 Napisanych postów 2943 Wiek 24 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 205979
A.
3 rounds of:
10x Swing on the bar
10x Shoulder taps in front support
15/15x Side bear crawl

B.
Butterfly pull-ups 4x5
(tylko 2 serie, po drugiej prąd wywaliło )

C.
4 rounds of:
1' max cal Row
1' max Wall-ball shots
1' max 1-arm DB snatch
1' max Abmat sit-ups
90s rest

Mega zjazd w ostatnich dniach, coś ten wtorek mi pokrzyżował plany kompletnie . Jak zwykle byłam wcześniej i w zasadzie rozważałam po akcesoriach po prostu iść na chatę, ale na dobrą sprawę nie był to mega wymagający trening, a że forma AMRAPu to się po prostu ostro obijałam . Po odcięciu prądu zrobiło się całkiem romantycznie , w sumie trener stwierdził że w takim razie zrobimy tylko wiosła ale po pięciu minutach światło wróciło. Tak więc dzisiaj wszystko w mega wolnym tempie, byle trochę się poruszać.

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1451 Napisanych postów 2943 Wiek 24 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 205979
Trochę mnie podreperowały 3 dni offu, odpukać .

A.
3 rounds of:
15x Glute bridge
10/10x Cossack squat
10/10x Pallof press

B.
4 rounds of:
3x Back squat with pause@ 80%
80kg
20s rest
30x DU
10x Pull-up
10x Burpee
2' rest

C.
AMRAP 8':
3x HSPU (+3 per round)
3x Power clean (+3 per every third round) 55/85kg
4/18 HSPU

Fajny trening, upchnięte sporo elementów. Pallof press ciekawy, zawsze fajnie zrobić coś nowego. Część B(ardzo ciężka) . Siady troszkę broiły w głowie, negatyw mega wyczuty ale wstawanie po pauzie dobrą zabawą nie było. Potem mini WODzik który w założeniu miał być na maksa, tranzycje robiłam bez przerwy, DU cisnęłam i na drugiej rundzie już mocno czułam ręce na podciąganiu. AMRAP nie był męczący oddechowo, padły mi jednak barki w ekspresowym wręcz tempie- dwunastki szły na 6/6, 15 na trzy piątki. PC robiłam singlami trójki, szóstki raz dwójkami i raz unbroken bo wiedziałam że to będą ostatnie . Ciężary na wersji RX'd+, standard był 40/60kg.

Pozdro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3371 Napisanych postów 51583 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 692250
Paloff press jest kozackim ćwiczeniem. Sam mam teraz w planie żeby poprawić stabilizację.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Fajne, poczułam jak trener zaczął ciągnąć gumę na wszystkie strony .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 148 Napisanych postów 95 Wiek 33 lat Na forum 54 dni Przeczytanych tematów 2048
Gratulacje za Ryn!!! Będzie kibicowane
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 311 Napisanych postów 1563 Wiek 30 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 49765
Elite gratulacjie ;)

Zmieniony przez - VVizard89 w dniu 2019-02-19 20:00:43
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Dziękuję bardzo .

A.
4 rounds of:
5x Low bar MU transition
20s Handstand
10x V-up

B.
3 rounds of:
Handstand walk max distance
immediately into
5x BMU

C.
AMRAP 12':
100x DU
20x Burpee box jump-over
20x T2B
15x Burpee box jump-over
15x T2B
10x Burpee box jump-over
10x T2B
5x Burpee box jump-over
5x T2B
1 rundka+ 5/20 BBJO

Jeśli nie mam konkretnego celu na HSW to idzie zupełnie byle jak , niewiele uszłam, najmniej w ostatniej rundzie. W pierwszej się wywróciłam bo Fsl się z nas nabijał :'-( . BMU dzisiaj bardzo średnio, pierwsza 5 a później 4+1. AMRAP robiony spokojnie, jakieś święto bo weszły w obu podejściach DU unbroken chociaż na drugim myślałam że będzie muscle failure . T2B dzielone wszystkie poza piątkami.

Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3xCrossfit + 1xFBW

Następny temat

Trening biegacza?