SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT 6ripley- Open2kXX ;-)

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 506716

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 584 Napisanych postów 388 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6306
Naprawiam tubę i szykuję gardło
Już nie mogę się doczekać, kiedy zobaczę Cię w akcji


Zmieniony przez - PaniMaaj w dniu 1/25/2019 10:06:17 AM
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6503 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777614
Ospała, ospała a sztanga na filmiku lata jak szmata
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Dzięki za miłe słowo . Dzisiaj tradycyjnie teamy:


WOD
In teams of 2:
80x Burpee box jump-over (You go I go)
100x KB snatch from ground 16/24kg (You go I go)
50x T2B (synchro)
100x Air squat (You go I go)
80x Sit-up (synchro)
18:20


1h Gimnastyka



Burpee BJO szły nam bardzo sprawnie, rwanie tak samo. Najgorsze były T2B bo się spinałam żeby robić równo i wtedy zawsze swing jest nie taki jak powinien. Po tym jednak było już z górki, siady na luzaku a przy brzuszkach mieliśmy zbijać sobie piony i najbardziej po tym bolały mnie łapy . Gimnastyka wiadomo- kółeczka.


Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
No to z głowy:

Medieval Games Qualifier 3A+ 3B
In a 10 minute window:
800m Row
15x Devil press 2x15kg
400m Row
10x Devil press
immediately into
AMRAP:
Walking lunges with KBs
12m

Nie będę zanudzać całością więc dla i tak cierpliwych ostatnie devilsy i wykroki





WOD
EMOM 16:
1. 12/16cal Row
2. 20s Hang on the bar in L-sit position
3. 16x Reverse lunge
4. 8x DB snatch 15/22,5kg


AMRAP 7':
1-2-3-... reps of
Pull-up
20-22-... reps of
Air squat
22/34 air squaty



Męczą mnie kwalifikacje podwójnie- nie dość, że we śnie się zmacham to jeszcze w realnym świecie . Dlatego do końca tygodnia chciałam mieć wszystkie za sobą. Jestem zadowolona z tego, że nie spanikowałam na wiosłach jak zazwyczaj, na osiemsetce utrzymałam tempo poniżej 2:00/500m (średnie jakoś 1:58 chyba), na 400 było już w okolicy dwóch minut. Devil pressy na rozgrzewce wydawały się okropnie ciężkie już na 12,5kg, ale stwierdziłam że skoro i tak się zajadę to nic się nie stanie, jak spróbuję robić po prostu swing nad głowę . Wykroki były za to gorsze, niż się spodziewałam no i wydawało mi się, że więcej czasu na nie zostanie a tu niespełna minuta i koniec. Postanowiłam, że skoro na zawodach jest tylko jedno podejście do każdego WODa to lepiej jednak zrobić podobnie na eliminacjach, tym bardziej że nie stało się nic nieprzewidzianego co by wymuszało powtórkę. Te wyniki w miarę dobrze obrazują moje obecne możliwości i nie ma co się zabijać o jedno oczko w tabeli.
Co do EMOMu to był okej, płuco lekko dostało na wiośle i po zejściu ciężko było ogarnąć oddech spinając się w L-sit. Także ta tranzycja była problematyczna, reszta już lajtowo. Muszę jeszcze trochę popracować nad synchronizacją główek hantla, żeby zawsze w tym samym momencie trafiały na ziemię, bo przy snatchach czasem jedna odbija się wcześniej i tak też dostawałam sporo no-repów na zawodach. AMRAP był nudny ale fajnie się robiło.



Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
przy lungesach chyba prawym kolanem za każdym razem o ziemię nie dotykałaś...chyba że to złudzenie. Szacun. devilki chyba zmiażdżyły system, nienawiść do sztangielek na końcu wyładowana ;) Mega. Czyli zakwalifikowana? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
No Ty chyba szalona, jak musnęłam zbyt słabo to i podwójne dno poszło parę razy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020282
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
A dziękuję, wszystko z nimi okej .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
6ripley
No Ty chyba szalona, jak musnęłam zbyt słabo to i podwójne dno poszło parę razy .
nie no lewa cały czas widzę tam ostro o podłoże kolanem, a może z prawej to perspektywa inna patrzenia :) wierzę, na słowo że było jak powinno :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Poniedziałek:


A.
3 rounds of:
Unbroken complex with empty barbell
5x Snatch grip high pull
5x Hang muscle snatch
10s Barbell hold overhead
5x Hang power snatch
5x OHS
5x Hang squat snatch
1' rest


B.
Squat snatch 5x5 TnG
35/40/45/50/55kg


C.
AMRAP 10':
25/40kg
10x Power snatch
10x Burpee over the bar
10x Lunge with barbell
5 rund+ 1 snatch



Na rozgrzewkowej trochę dłonie bolały przy OHS i squat snatchach ale dogrzewka fajna. Dzisiaj snatche wchodziły dobrze, nawet ostatnie serie mimo że z trudem to dużo stabilniej niż jedynki ze środy a przerwy też około minutowe. AMRAP całkiem okej, rwanie i burpee zatykały ale na wykrokach można było złapać troszkę oddechu.


Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3xCrossfit + 1xFBW

Następny temat

Trening biegacza?

WHEY premium