SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT 6ripley- Open2kXX ;-)

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 506674

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Tak, ta obrotowa platforma była na skosy. Podobny efekt jest gdy bierze się sztangę na bary jak do przysiadu, blokuje dół i kręci barkami w osi głowy - trzeba ten ruch wykonywać pod pełną kontrolą, żeby nie skręcić za mocno bo kręgosłup j**nie

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
Ja rozumiem, że robisz co każą :) i dobrze brzuszki nie są takie złe jak się robi je ciągnąć brzuchem a nie za kark. Rip napisała że trzymali się za rączki więc ciągnęli się wzajemnie. Nie wiem co to za maszyna ale chyba nie pokusiłabym się na nią skoro kręgosłup może j**..ąć ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Na old skulu się ćwiczyło, nikt się nie przejmował czy coś yebnie .


Strength
Snatch grip deadlift 5x5
67,5kg

Accessory
Toes to rings 4x10


WOD
4 RFT: TC 14'
10x Thruster 35/50kg
10x Pull-up
10x Burpee to target
8:52



DL jak Fsl, lepiej niż ostatnio. Symbolicznie dorzucone. Toes to rings bardzo fajne, swing tylko leciutki żeby się nie ciągnęło w nieskończoność bo były 3-4 osoby na kółka. WOD ciekawy, taki krosfit 100 pro, tylko brakowało mi jednej rundy żeby idealnie pasował do moich doświadczeń i wizji typowego WODa- 5 rund, thrustery, pull-upy i burpee . Thrustery trochę bolały ale unbroken, podciąganie podobnież, natomiast burpee spokojnie na pseudoregenerację przed sztangą.


Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
pocisnęłaś ;) Ty sporo przed TC FSL nie zdążył :) szalejesz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6503 Napisanych postów 62293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777603
fsl
Tak, ta obrotowa platforma była na skosy. Podobny efekt jest gdy bierze się sztangę na bary jak do przysiadu, blokuje dół i kręci barkami w osi głowy - trzeba ten ruch wykonywać pod pełną kontrolą, żeby nie skręcić za mocno bo kręgosłup j**nie


Teraz się piszę, że funkcję antyrotacyjną mięśni brzucha nie powinno się trenować w statycznych pozycjach tylko dynamicznych, ale wszystko z głową i rozsądnie bo pozycja faktycznie jest niebezpieczna.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6503 Napisanych postów 62293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777603
Ripley jak ja lubię Twoje wypiski wstyd mi trochę, ale lubię je

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Lucyna86
pocisnęłaś ;) Ty sporo przed TC FSL nie zdążył :) szalejesz :)


I właśnie dlatego to nie ja startuje w zawodach
Przynajmniej tych crossfitowych

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Jeden start i już mi będą wszyscy wypominali...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6503 Napisanych postów 62293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777603
oj tam zachęcali do kolejnych startów

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
jeden ale nie ostatni bo będziesz teraz nękana o kolejne ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3xCrossfit + 1xFBW

Następny temat

Trening biegacza?

WHEY premium