SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT 6ripley- Open2kXX ;-)

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 506568

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Smakołyki. Trzeba będzie więcej biegać .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
widzę że z Fihgterem podobne zestawy macie ;) no to smacznego ;) ja na woje muszę poczekać aż wrócę do Opola :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Popołudniowe pitu-pitu:


Strength
Snatch balance 5x3
55kg

Accessory
Good morning 4x8
35kg


WOD
3 RFT: TC 15'
8x Front squat 40/60kg
12x T2B
2 laps Run
13:00



Oczywiście dogrzana do snatch balance poczułam się przy piątej serii , reszta to wchodziło jakby wiatr wiał co chwilę od innej strony. Dzień dobry pierwsza seria trochę sztywno, przy drugiej już spoko zakres. WOD nieprzyjemny, ale akurat dzisiaj było fajnie bo z kolegą i koleżanką szliśmy bardzo równo, ja z kolegą siady i T2B nieco szybciej, koleżanka cisnęła bieg i oboje zawsze mnie na tym wyprzedzali. Na ostatniej rundzie także wybiegłam pierwsza i czekałam, aż mnie wyprzedzą ale tym razem chciałam utrzymać ich tempo i przycisnąć na ostatnich 150 metrach w nadziei że nie odpadnę . Jednak dopiero po pierwszym kółku usłyszałam za sobą kolegę, lekko przyspieszyłam i tak ciągle deptał mi po piętach, w połowie zaczęłam przyciskać i trochę za mną przyspieszył, ale pod koniec odpuścił i udało mi się wbiec przed konkurencją. Bardzo fajna to była ganianka, od razu lepiej się człowiek zbiera w sobie.
Aha, co do reszty elementów- siady unbroken a T2B pierwsza unbroken, reszta dzielona ale bez schodzenia z drążka- test nowych skórek, muszą się jeszcze trochę przetrzeć .


Pozdro


Zmieniony przez - 6ripley w dniu 2018-08-08 20:26:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 326 Napisanych postów 1603 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50249
A moze Ty wiesz cos wiecej na temat tych Wejher Cross Games niż to co podają na stronie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
good morning niby proste ćwiczenie ale uwielbiam je jak mam bóle pleców po zbyt długim siedzeniu w pracy ..... fajnie rozciąga i dogrzewa dolną partię . co do snachy to lepiej na prawo i lewo niż w tył ;)gratki za utrzymanie tempa biegowego . 13 minut tego WODa robiłaś to bardzo dobre tempo musiało być bo 2 kółka u Was to 600 m z tego co pamiętam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
VVizard89
A moze Ty wiesz cos wiecej na temat tych Wejher Cross Games niż to co podają na stronie?
z tego co wiem to WODy kwalifikacyjne już były a 1i2 września są finały. Chociaż patrząc na ubogą listę startową to nie zdziwi mnie jak ne było kwalifikacyjnych tylko każdy kto się zapisze i opłci może wziąć udział ....


Zmieniony przez - Lucyna86 w dniu 2018-08-08 21:54:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
VVizard89
A moze Ty wiesz cos wiecej na temat tych Wejher Cross Games niż to co podają na stronie?


Nie wiem czy to serio czy taka sugestia że niby spod lady mam info , jak coś to nie mam. Tylko z fejsa, Elite oraz Masters wrzucali filmiki do dzisiaj, na Open można się zapisać jeszcze do 18 sierpnia. Facetów już całkiem sporo się zapisało, nie wiem czy w innych niż open jest dużo, bo chyba mi się nie wyświetla. Nasz trener startujący w Masters nie mógł nawet z listy rozwijanej wybrać Open żeby sprawdzić, kto startuje- pewnie żeby wykluczyć wycofanie się z mastersów/elite do open, chociaż trochę dziwnie że nie można nawet podejrzeć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Lucyna86
good morning niby proste ćwiczenie ale uwielbiam je jak mam bóle pleców po zbyt długim siedzeniu w pracy ..... fajnie rozciąga i dogrzewa dolną partię . co do snachy to lepiej na prawo i lewo niż w tył ;)gratki za utrzymanie tempa biegowego . 13 minut tego WODa robiłaś to bardzo dobre tempo musiało być bo 2 kółka u Was to 600 m z tego co pamiętam

Tak, 600m. Tempo zupełnie bez szału, na dobrą sprawę dwa pozostałe ruchy łącznie zajmowały maks minutę więc na niecałe 2km miałam 10 minut, czyli wolniej niż 5 na km.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 326 Napisanych postów 1603 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50249
Bo bliżej mieszkasz więc może jakieś info pocztą pantoflowa się tam rozchodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
Rip a Ty startujesz ? Widzę kobietek mało, a Ty potencjał masz :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3xCrossfit + 1xFBW

Następny temat

Trening biegacza?

WHEY premium