SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT 6ripley- Open2k18 s.248

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 305684

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 4651 Napisanych postów 57182 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 715229
Fajną macie ekipę w boxie ?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1603 Napisanych postów 3055 Wiek 25 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 211223
Ano, stali bywalcy wiadomo, że spoko chociaż kiedyś było więcej okazji do potrenowania razem. Obecnie część osób, które znam praktycznie od początku nie ma możliwości trenować/ może trenować w innych godzinach. Niektórzy trenują w swoich grupach poza WODem, a jak nie ma zajęć w święta to często można się do takiej podłączyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 4651 Napisanych postów 57182 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 715229
Fajnie, taka ekipa sprawdzonych ludzi robi robotę. U mnie na siłce przychodzą teraz tacy co się nie przywitają ale selfie ładuje przez pół treningu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1603 Napisanych postów 3055 Wiek 25 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 211223
U nas luster na sali nie ma (ani okien) to by musieli do szatni latać na pompie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Lustra się jeszcze przydają na siłowni bo okna zbędne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Czasem fajnie przewietrzyć od tego potu i krwi a i można obczaić przed wyjściem jaka pogoda. Dzisiejszy dzień:

Skill
Rope climb skill
Rope climb 3x2 RX'd legless

WOD
2 RFT: TC 15'
30x Burpee
10x T2B
15x OH swing 16/24kg
20x Wall-ball shot 14/20lbs
20/25cal Row
13:27

Przed zajęciami mały EMOM z moim ulubionym ćwiczeniem . Pierwszy nie wyszedł, kolejnych kilka na farcie, potem coraz lepiej. Za którymś razem poszło tak leciutko, że spróbowałam od razu drugiego i się udało, także powolutku coraz lepiej. Lina ciężko szła, samymi rękami nie wlezę, następna rzecz do nauki na liście . WOD wyglądał lekko, tylko 2 rundy, poskładał jednak nieźle. Pierwsze burpee całkiem przyjemnie, drugie w sumie też do przeżycia. T2B bez zejścia z drążka, na 2 rundzie przy 7 repie chwyt się poluzował i swing się popsuł ale zrobione pół-unbroken . Swingi spoko, WBS obiecałam sobie, że zrobię ciurkiem w obu rundach i zrobiłam, chociaż trochę mnie zniszczyło. Wiosło masakrycznie szło.

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
ah ta lina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Siemanko. Wczoraj nie zdążyłam na WOD, a zajęcia po tym zostały odwołane, tak więc rest. Dzisiaj:

WOD
10 RFT:
6 reps of:
Deadlift
Bent-over row
Hang power clean
Push press
Back squat
Overhead squat
25/40kg
Rest 2x working time after every round
17:23

10min Ski erg

Przed i po oczywiście gimnastyka. Niestety nie wchodziły ani na świeżo ani na nieświeżo . WOD prosty, przerwy tak pi razy oko, każda runda w nieco ponad 40s więc przerwa teoretycznie 1:20, tak powinno wyjść 20 minut czyli obcięłam trochę te przerwy, ale nie specjalnie (tylko przed ostatnią rundą jak już chciałam kończyć). Za szybko zrobiłam więc za karę 10min Ski erg, niecałe 2km ujechałam, szukałam jakiejś techniki ale za pierwszym razem ciężko coś ugrać.

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3738 Napisanych postów 44920 Wiek 256 dni Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 336682
oraj nie zdążyłam na WOD, a zajęcia po tym zostały odwołane,

Brzmi trochę jakby odwołali z Twojego powodu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
No wiadomo, jak wiem że nie zdążę to daję cynk i wszystko odwołują . Dzisiejsza orka:

Strength
Bench press 5x5
45/50/50/55/57,5kg

WOD
For time: TC 18'
10x Bar MU
20x Squat clean 35/50kg
30x Power snatch 25/40kg
40x Burpee over the bar
50cal Row
25cal

Ooo, tak dzisiaj pomyślałam o ławie i w końcu się pojawiła. Nie robiłam tego chyba z pół roku, a na pewno nie pojawiła się klata przez kilka miesięcy. Z tego powodu dość asekuracyjnie, wiadomo że klata jest dość zdradziecka i 2,5kg dodane już mogą przeciążyć. Mimo tego, że 55kg szło gładko to jednak na ostatnią kosmetycznie dodałam i trener uznał, że mam dużo za mało, no ale też ciężko mi tak z marszu oszacować nawet już w trakcie serii czy pójdzie większy ciężar. Doczekałam się masel apów na WODzie, chociaż szczerze mówiąc to na przetarcie szlaków wolałabym tak ze 3 powtórzenia czy coś . W każdym razie wchodziły pojedynczo, przeyebałam na nie prawie 5 minut ale nie żałuję . Przy trzecim to już wszyscy byli na cleanach, na dobrą sprawę i tak mega się cieszę i to był pierwszy raz jak wcale mi nie przeszkadzało bycie na ostatnim miejscu (do czasu). Jeden rep na 30 sekund to nie jest aż tak tragiczny wynik, ja się martwiłam że do snatchy nie dotrę a tymczasem na snatchach już dogoniłam grupę i nawet sporo osób udało mi się wyprzedzić. Cleany szły 3x3, potem jedynki ale jak najkrótsze przerwy, rwanie 3x10 i tu się sprułam za bardzo bo burpee po tym to był koszmar. Na wiosło miałam chyba ze 2 minuty, coś tam popłynęłam i fajnie, że udało się chociaż tknąć każdego ruchu. Szlak przetarty, jeszcze w trakcie przyszedł fsl to od razu lepiej się na drążek wdrapywało i dodatkowo parę motywacyjnych słów od kolegów też swoje zrobiło. Dzień na plus .

Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3xCrossfit + 1xFBW

Następny temat

Trening biegacza?

FuckBaton