SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Śledzik - samotność długodystansowca - ultrabieganie

temat działu:

Po 35 roku życia

Ilość wyświetleń tematu: 32939

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130946
"A. Push press. Maksymalny ciezar na jedno powtorzenie. Zrobilem 56kg i to moj PR, myslalem ze dam rade pod 60kg podejsc, tym bardziej ze jakies 2 tyg temu poszlo 54kg na 3powt, no ale nie jest zle i tak :) "

Jak na ultra to chyba nawet bardzo dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 197 Wiek 48 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3861
ojan
"A. Push press. Maksymalny ciezar na jedno powtorzenie. Zrobilem 56kg i to moj PR, myslalem ze dam rade pod 60kg podejsc, tym bardziej ze jakies 2 tyg temu poszlo 54kg na 3powt, no ale nie jest zle i tak :) "

Jak na ultra to chyba nawet bardzo dobrze.


Mogloby byc wiecej zawsze, ale to i tak jakies 6-7 kg mniej niz obecnie waze, bo teraz mysle ze 62-63 kg przy 172cm wzrostu jest :)

Tymczesem potreningowy omlecik :) z 4 bialek, banan, gruszka, calosc polana koglem moglem na slodziku z 4 żółtek. Zazwyczaj tak wyglada posilek po treningu.


1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale mi pasi ten kogel mogel :D Jak wrócę z pracy ukręcę na erytrolu:D Dzięki za pomysł :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 197 Wiek 48 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3861
Brann
Ale mi pasi ten kogel mogel :D Jak wrócę z pracy ukręcę na erytrolu:D Dzięki za pomysł :)


Mega jest, ja wbijam żółtka do sloiczka i ubijam blenderem z trzepaczka. Robilem z erytrolem tez, chociaz teraz krusze tabletki slodzika.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
śledzik
Brann
Ale mi pasi ten kogel mogel :D Jak wrócę z pracy ukręcę na erytrolu:D Dzięki za pomysł :)


Mega jest, ja wbijam żółtka do sloiczka i ubijam blenderem z trzepaczka. Robilem z erytrolem tez, chociaz teraz krusze tabletki slodzika.
Słodzików nie używam bo nie leży mi ich posmak. Choć może coś w tej kwesti się zmieniło -dawno nie próbowałem - może słodziki smakują teraz lepiej. Moją ulubiona imitacją cukru jest xylitol i erytrol. O ile z xylitolem trzeba uważać bo jest kaloryczny (ale przynajmniej nie bawi się tak z insuliną jak cukier) to erytrol jest bezkarny- ale wiadomo- mało ekonomiczny:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12175 Napisanych postów 22014 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627457
To jeszcze podrzucam Wam pomysł na chałwę - jeśli lubicie. Pisałam ostatnio u Kabo,ze Miss mi sprzedała pomysł na łączenie tahini z białkiem w prochu np. waniliowym. Wychodzi super smarowidło do placków, a i samo łyzeczką bardzo fajnie smakuje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paatik
To jeszcze podrzucam Wam pomysł na chałwę - jeśli lubicie. Pisałam ostatnio u Kabo,ze Miss mi sprzedała pomysł na łączenie tahini z białkiem w prochu np. waniliowym. Wychodzi super smarowidło do placków, a i samo łyzeczką bardzo fajnie smakuje...
musiałem sprawdzić co to jest tahini:) i że po prostu wymieszać z prochem?


Zmieniony przez - Brann w dniu 2018-06-26 21:09:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12175 Napisanych postów 22014 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627457
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 197 Wiek 48 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3861
Dzisiaj 21 km po lesie, dosc mocne tempo zwazywszy ze wybralem trase z wieloma dlugimi podbiegami. Dobrze sie bieglo chyba po wczorajszym podladowaniu lodami carte dor solony karmel :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ulala. Ładnie. Jak często robisz takie dystanse w ramach rutynowego treningu?


Zmieniony przez - Brann w dniu 2018-06-27 15:52:41
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test IHS nr 7 -regeneracja stawów Iron Flex wg masti

Następny temat

"Śladami Arnolda" wyrusza specjalna ekipa z Poznania

WHEY premium