SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT/Fuxiatka (pods.s.13)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17409

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Micha
Rozkład 1800 135/60/180





Trening




1a, 1b - ok
2a - dramat, niby robię 10 tych na kolanach ale wciąż nie jestem w stanie zrobić więcej niż pół normalnej, nawet na szeroko rozstawionych nogach. Ale się nie poddam
2b - to ćwiczenie było zawsze moim najmniej ulubionym, zaraz po brzuchach. Ale wzmocniło mi się co nieco i 4kg nie robią takiego wrażenia, będzie więcej
3a - ok
3b - obejrzałam miliard filmików bo jakoś mi nie wychodziło, i teraz już jest lepiej - łapy mi nie latają AŻ TAK BARDZO
4a - ok
4b - nie widzę co się dzieje tam z tyłu i podejrzewam, że idealnie to nie jest...

mocy było mało ale się rozkręciłam w trakcie. Dzisiaj tak bardzo wszystko mnie boli, że budziłam się w nocy kiedy się odwracałam, masakra
Zastanawiam się jak będzie jutro, bo przecież trening na nogi

Zmieniony przez - Fuxiatka w dniu 2013-06-18 08:18:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Micha
1800 135/60/180


dzisiaj


wczoraj


ale sobie dogodziłam

Trening



1a - dwójki mnie tak ciągnęły...ale dałam radę. Obciążenie marne bo po prostu fizycznie więcej się na gryf nie zmieści ale od lipca idę na siłownię i będę miała do dyspozycji większy arsenał
1b - lubię
2a - wcześniej wypychałam za daleko, ale teraz za to dobrze spinam...i czuć
2b - to jest masakrator. Przy trzeciej serii były takie momenty, że prostowałam się chyba siłą woli. Przy takim śmiesznym obciążeniu!
3a - lubię i podobno umiem
3b - lubię bardzo, chociaż boli. To chyba mój ulubiony przysiad ever.
4a - też boli
4b - mam problem, bo mam nierówny próg na którym robię wznosy i ciągle z niego spadam. Ale to tylko jeszcze przyszły tydzień.


A na dobicie 15 przysiadów z ATG Challenge

Od kiedy mam rower to niespecjalnie chce mi się biegać, natomiast na rowerze mam ochotę jeździć non stop. Dzisiaj sobie zrobię szaleńcze aero


Zmieniony przez - Fuxiatka w dniu 2013-06-20 08:53:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
To aero rozumiem na rowerze pod górkę i pod wiatr?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
O ile górkę sobie znalazłam to nie wiem czy uda mi się przekonać wiatr żeby współpracował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
weź sobie taki wiatrak zamontuj na kierownicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Zmieniasz budyń w stal? Bomba

Jak miałam fazę na rower, to miałam najładniejszą opaleniznę w swoim życiu

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Micha
1800 135/60/180




wstydzę się tej miski i mojego niepohamowanego apetytu na ser, nieumiarkowania w jedzeniu...pocierpiałam, bo brzuch mnie rozbolał.
Koniec z serem, chyba że ktoś od razu zje resztę po tym, jak odkroję kawałeczek.

Trening



jest progres wszędzie, miałam dzisiaj moc! mimo że było okrutnie duszno i w sumie oddychałam chyba ciągle tym samym, może to jest tajemnica sukcesu
Gdybym miała biegać - padłabym trupem.
Sukces drugi jest taki, że zrobiłam 7 pompek! Nogi szeroko rozstawione, powinny być chyba jeszcze niżej, ale i tak jest dumna! Jeszcze 3 miesiące temu byłam przekonana że umrę nie wiedząc jak robi się pompki, a tu kolejne światełko w tunelu!

misworld - na razie jestem wciąż bardziej budyniowata niż stalowa, ale i tak czuję różnicę a tą opalenizną to mnie zachęciłaś jeszcze bardziej. Ja się nie znoszę opalać i chodzę blada jak duch w lecie, więc może teraz się to zmieni tylko muszę się przemóc i założyć krótkie spodenki
Lis - i kurna zgubiłam ulubiony wiatraczek gdy dyszałam na podjeździe pod górę

Zmieniony przez - Fuxiatka w dniu 2013-06-21 23:10:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
to trzeba było po niego zawrócić i wjeżdzać jeszcze raz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Micha
1800 135/60/180


dzisiaj


sobota, niedziela


ta sama micha bo sobie nagotowałam w sobotę

Trening

dzisiaj wrzucę po południu dzisiejszy - będzie EDIT

Wczoraj - ok 40 km na rowerze.
Chłop naprawił swój rower i mnie wyciągnął - były krzaki (po pachy ), droga z płyt, szutrowa, trochę asfaltu i mordercze podjazdy. Jak zeszłam z roweru po tej wycieczce nogi mi się trzęsły. Bosko Aero uważam za udane. Szkoda że mój "smartfon" nie obsługuje endomondo, muszę znaleźć sponsora na nowy
Mam nawet foto z Czarnym Rumakiem PO, ale zrzucę w domu.

Pomiary




wczorajsze w tych wszystkich okołobrzuchowo-biodrowych rejonach podejrzewam błąd pomiaru, bo waha się o 1 cm co tydzień, chociaż niby mierzę się ciągle w tym samym miejscu.
Spinam dvpę i dorzucam aero w tym tygodniu, bo mam ochotę na lepsze spadki

Zmieniony przez - Fuxiatka w dniu 2013-06-24 09:32:07
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja Wisienka11

Następny temat

Problemy z zasypianiem

WHEY premium