SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DO WSZYSTKICH SZUKAJĄCYCH POMOCY W KWESTII DIETY

temat działu:

Leksykon Diet

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 37086

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
odp-SFD-pl SFD ODPOWIADA
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 8685 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 28842
Jeśli szukacie Państwo opinii w kwestii już ułożonego jadłospisu, korekty diety, bądź pomocy przy jej kompozycji zapraszamy również do działu "odżywianie".

http://www.sfd.pl/Odżywianie-f10.html

Proszę się zapoznać z pogrubionymi tematami w w/w dziale.

Zmieniony przez - odp-SFD-pl w dniu 2010-11-24 16:28:33

Chcesz zrobić formę do lata? Wejdź: http://potreningu.pl/plany 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
Witam! Jestem meżczyzna po 22 roku życia. Waże 85 kg a moj wzrost to 187 cm wzrostu. Potrzebuje szybko przytyć najlepiej do ok. 100 Kg. Problemem jest moja wyjątkowo szybka przemiana materii. Co możecie mi doradzić? Odżywki wchodzą w gre...
...
Napisał(a)
Usunięty przez faftaq za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 170
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1416 Napisanych postów 35562 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 150814
Jestem meżczyzna po 22 roku życia. Waże 85 kg a moj wzrost to 187 cm wzrostu. Potrzebuje szybko przytyć najlepiej do ok. 100 Kg. Problemem jest moja wyjątkowo szybka przemiana materii. Co możecie mi doradzić? Odżywki wchodzą w gre... - właśnie w dziale odżywianie masz w pogrubionych tematach napisane jak ułożyć dietę. Możesz też skorzystać z opcji potreningu.pl/plany, lub napisać do mnie, do Konia, Łukasz lub Huberta czyli dietetyków i trenerów SFD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 653
Witam, mam 24 lata, 179cm wzrostu i 68kg, zaczynam z silownia (interesuje mnie masa - typ ektomorfik). Ulozylem wstepna diete na podstawie obliczen TDE ktore znalazlem na forum.

Dodaje link do ulozonej diety:
http://imageshack.com/a/img839/4554/ewnr.png

Bylbym wdzieczny za poprawki oraz uwagi. Ciezko bylo dopasowac wszysktkie wartosci, wydaje mi sie ze bialka jest troche za duzo.

Dzieki z gory
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 604 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8783
- tłuszcze obniżył bym do 100g
- po 30g+- białka na posiłek
- te orzechy ze śniadania zamienił bym na banana ( dużo tłuszczy masz już z oliwy) bez sensu w śniadaniu mieć 60g tłuszczy a potem jeść na mięso żeby obniżyć tłuszcze

No i teraz tak komu wierzyć ? Karmowski mówi 30g białka na posiłek, zaś Warszawskie koksy mówią o IF ( jemy tylko 4h czy tam ileś..) co powoduje ze mamy po 50g czy więcej białka na posiłek. Warszawskie koksy mówią że muszą zgadzać się makrosy a a sami próbowali diet tłuszczowych ( czyli że jemy tylo białko i tłuszcze , zero węgli ) więc sami sobie zaprzeczają. No i ważysz dosyć mało więc te kcal dodawał bym stopniowo. A tak szczerze to bym wgl. na masie nie przestrzegał bym diety , lekki zarys tylko żeby białko się zgadzało a tak to jeść jak by nie było jutra....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 9724 Napisanych postów 114710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1371379
Dział badania naukowe, jest artykuł ilość białka w jednym posiłku.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 604 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8783
Artykuł nie wniósł nic do tematu , oczywistym jest że dawka białka będzie zależna od wieku, płci itp. nie odkryli tu nic nowego. Nadal nie wiadomo jak ma się spożycie mikroskładników ``na raz - IF ,, a podzielenie ich na posiłki. Śmiesznym jest bo nie tylko WK ale i teraz zobaczyłem że we wcześniejszych filmach M. Karmwoski ,też zachwala IF... Czyli zarówno WK jak i Karmowski zaprzeczają swoim teorią ...

Zmieniony przez - *AdamM* w dniu 2014-03-17 22:14:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 33 Wiek 25 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 888
Witam, mam pytanie dotychczas nie miałem problemów z punktualnym jedzeniem. Prowadze diete od 4 miesiecy, spożywam posiłki o tych samych porach jednak za miesiac zaczynam prace na 3 zmiany i w ciagu 8 godzin bede miał tylko jedna przerwe 15 minutowa, jak to pogodzić ? Z góry dziekuje i pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 9724 Napisanych postów 114710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1371379
pozostają szybkie posiłki np serki wiejskie, mozna w ciągu pracy szejka strzelić minuta dwie i wypite np http://www.sfd.pl/sklep/Sci-MX_Whey_Plus_Oats-opis29027.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 33 Wiek 25 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 888
no tak, ale cieżko też bedzie wyrobic z szejkami finansowo. Ale dzieki.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady?
Nasi specjaliści bezpłatnie odpowiedzą na twoje pytanie z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji!
Tomasz Maciołek
Tomasz Maciołek TomQ-MAG
Łukasz Domeracki
Łukasz Domeracki Domer
Sebastian Szmit
Sebastian Szmit flex1976
Agata Bugorska
Agata Bugorska eveline
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta Zone

Następny temat