SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DO BLUMFASTIF I MNIE NIE STRASZ

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9888

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
BULMASTIF - czy chodzi o "te" materiały? Nie dawaj ich, proszę - już dość się jegomość sam skompromitował (i brnie dalej nie zdając sobie nawet z tego sprawy). Nie znam nikogo z kroplą oleju w głowie, kto po takiej zadymie by sam nie zrezygnował. Ale na Kesieo nie ma mocnych - jest Forumowym keśkiem i koniec. Dyskusja chyba prowadzi do nikąd. Pozdrawiam.

BOOGIE WOOGIE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Ja mysle,ze to zaszlo tak daleko,ze powinniscie pokazac te materjaly...
Sam Kasieo chce tego,wiec...
Chyba,ze sa one wyssane z palca...

<(--====--)>
....Cichy-Figa....
<(--====--)>

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
a ja mysle ze powinniscie wlaczyc na jalowy i wyloozowac troszke!!! nie sadzicie ze zycie jest za krutkie na to zeby tracic je na jakies ******ly jak klutnie??? ja tak uwazam i nie kluce sie bo szkoda zycia!!!!

jezeli nie potraficie tego jakos rozwiazac to sie spotkajcie i po razie sobie dajcie a nie tu na forum takie ******ly poruszacie!!!!!!


looooooz panowie a nie booz!!!!!

'The only thing to fear is running out of bear'
MODER DZIALU TARGOWISKO

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Drogi keśku jesteś zbyt mały i chudy w uszach, aby twoje grozby coś dla mnie znaczyły
Jak faktycznie podpadniesz to dla samej zabawy poświece troche czsu i kapitału dla doskonalenia twojej nauki latania w niebiosach

Wojtas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Ja mysle podobnie jak GLODCIS ...
Szczegolnie,ze nie chce robic sobie wrogow...
Nie lubie kloti ,ale jeszcze bardziej nie lubie jak ktos zaczyna,a nie konczy...

<(--====--)>
....Cichy-Figa....
<(--====--)>

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W sumie pal licho temat i kęska straciłem tylko sporo czasu, zaniedbując suplementacje
Słodkiemu kęskowi za dyskusje dziękuje, nic nie wniosła oprócz zaniepokojenia, strachu i wniosku do prokuratury
To na tyle w tym dziale, pa wypierdku częsący dupą


Wojtas

Zmieniony przez - BULMASTIF w dniu 2002-08-26 19:51:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Kesieo wyraźnie pisał, że nie ma zamiaru robić z tego sprawy, ale zdaj sobie sprawę Bullmastif, że szantażowanie mailem kogokolwiek jest przestępstwem. To cios poniżej pasa - co stwierdzili moderatorzy, którzy wypowiedzieli sie na ten temat ( A Kesieo udostępnił moderatorom list jaki mu posłałeś) tak więc dla mnie jasne jest jedno - ktoś kto wysyła maile takie jak ty bullmastif czyni coś zdecydowanie niezgodnego z honorem, którego widać nie ma. Otwarta walka - tak ale szantażowanie kogoś mailem zasługuje na potępienie.

Człowiek po to ma wolną wolę, by dokonywać samodzielnych wyborów i nikt nie powinien wpływać na jego decyzje póki nie szkodzi innym. Oznacza to także branie odpowiedzialności za własne czyny
Son Gochan Moderator działów doping i sztuki walki.

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cholera miałe nie pisać ale...
Otwarta walka, gohan brednie gadasz
Tak czy inaczej mogę go mieć na tacy jego głupia buzke-stac mnie na to

Specjalista w dziale suplementacja pod panowaniem Keśka teoretyka działu suplementacja, praktyka w dziale doping
A tak nawiasem jak dostane bana to moze uwolnie sie od forum, trace dziennie kilka godzin na odpowiedzi w suplementacji i na poczcie z sdf
Troche sie uzalezniłem, ale moze czas odpocząć, na forum swiat sie nie kończy przynajmniej dla mnie
Po moim banie forum tez nic nie straci, na w suplementacji super fachowców son, zwierz, redrum, oni sa jego optegą
A kesio w tym dziale to wielka pomyłka

Zmieniony przez - BULMASTIF w dniu 2002-08-26 21:10:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
BULMASTIF...
Skoro masz te materjaly i straszysz nimi Kasieo,a on sam chce abys je pokazal to cos mi tutaj nie gra...

<(--====--)>
....Cichy-Figa....
<(--====--)>

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3277 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28471
ty figa i gochan sprawdzie poczte moderatorskom bo mi teraz grozil ze mnie zabije jak cos powiem jakas obelge na niego wiesz co ci powiem bardzo mnie przestraszyles ze juz nie moge spac w nocy a wlasnie jaki masz pistolet zebym wiedzial jaki ja ma mwziosc i tylko sobie robisz klopoty i nic wiecej wiec zastanow sie co ty robisz straszonc mnie ale wiesz ze ja sie nawet tym nie przejolem a jak sie nie chesz udzielac to sie nie udzilaj ale pamientaj jedno ze takie maila mozesz wysylac dziecku co ma 15 lat albo twojemu kochanemu wariatowi

[_^AjAk^_]
Moderator dzialu odzywki znaczy Suplementacja a i mialem jeszcze taki dzial Ringa teraz przezucono mnie do dzialu zdjecia kiedys acida jana a teraz mam ja
www.kesiek.prv.pl<<<----sprawdz to!

[_^AjAk^_]YoYo ajak
a tutaj są kaczki http://www.insomnia.pl/temat87594/ moja oficjalna strona http://www.kesiu.existonline.com

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy dział poraz kolejny

Następny temat

Genialny nowy dzial

WHEY premium