SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DO ANGOLI /USAjczykow/AUSTRALIjczykow

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1695

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 929 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10694
Witam.Musze zaplacic za silownie przez neta,ale nie kminie tego cennika. Mialo byc 29 $ na miesiac a wyskakuja mi jakies dziwne doplaty. Wytlumaczcie mi prosba co to jest ta Pro Rata ( The prorata payment covers the cost of your membership until the date of your first direct debit.)

Activation Fee: $10.00 Information

Induction Fee: $N/A Information

Pro Rata: $35.86 Information

Advance Payment: $29.95 Information




--------------------------------------------------------------------------------
Total Payment when joining today: $ 75.81

--------------------------------------------------------------------------------
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
U mnie w stanach tego nie nazywaja pro rata (to slowo raczej mozna uzyc w podatkach,wyliczeniu zarobku pracy) ale podejrzewam ze to jest jednorazowa oplata za wpisanie sie w ich membership + 10$ fee pewnie za jakis ID card (key card) + odrazu placisz 30 za pierwszy miech,stad ta kwota. Zadzown i spytaj dlaczego chca te 35$, ale mowie to bedzie zwykly membership fee, spytaj czy jest jednorazowy bo jest pare gymow zydowskich co nie uprzedza i potem co miesiac placisz memebership fee i zeby zrobic cancel contract, trzeba wyslac pismo i juz nabijaja next month kase.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Activation Fee: $10.00 Information
Cos jak oplata czlonkowska

Induction Fee: $N/A Information
Oplata za to ze 50kg trener pokaze Ci jak robic na mszynach

Pro Rata: $35.86 Information
Oplata za te dni ktore zostaly do pierwszego pobrania miesiecznego z Twojego konta

Advance Payment: $29.95 Information
no i abonament

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 929 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10694
Dzieki wielkie. Ale dalej nie rozumiem Pro raty. Przeciez jak dzisiaj zaplace to mi pobiora kase. To skad te 35.86 ? Przeciez do konca miesiaca zostalo 2 tyg. To powinienem zaplacic mniej. Kiedys gdzies na silowni bylo tak,ze cos tam extra placilem,ale pozniej to oddawali. A tu cos chvje kombinuja. Chcialoby Ci sie Micz mi ta prorate jakos prosciej wytlumaczyc? Prosba.
No,a z tym pokazywaniem mi na maszynach to wlasnie tam bylem i zrobilem awanture. Przyszedlem kulturalnie na silownie zaplacic i pocwiczyc,a zostalo jakies 1h i 10 min. do zamkniecia. I podchodzi do mnie jakis wysuszony/wyglodzony koles i mowi,ze mnie nie wpusci do poki nie wytlumaczy mi jak cwiczyc i dopoki nie zmierzy mi cisnienia.W dodatku byl odemnie jakies 8 lat mlodszy minimum. I to kosztuje 17$ . Powiedzieli,ze nawet jak tam przychodza profesjonalni trenerzy z innych silowni to musza to przejsc. I to zajmuje okolo 30min. Puscily mi nerwy.Nie zrobilem treningu.Nawrzucalem im. Gdy odchodzilem powiedzieli mi , ze jak zaplace online to nie bede musial tego "treningu" przechodzic. Gdzie tu logika?

Zmieniony przez - SHOGUN w dniu 2012-07-21 00:07:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Nie daje glowy ale widze to tak, ze opata ta pokrywa jak juz napisalem koszta do czasu pierwszego pobrania z konta (tego cyklicznego, a nie jednorazeowej oplaty tej ktora musisz poniesc teraz) , wiec zakladaja ze pierwsze pobranie z konta nastapi zalozmy 27 sierpnia, pro rata pokrywa Twoje czlonkostwo do tej daty, prawdopodobnie gdzies tam masz albo przy kolejnych krokach bedziesz mial napisane jak to dokladnie data
w zwiazku z tym advance payment jest to miesiac abonemanetu z gory, wiec prawdopodobnie zeby odejsc trzeba dac miesiac wypowiedzenia, za ktore juz bedziesz mial zaplacone

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 929 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10694
I to bedzie tak jak piszesz wlasnie. Dzieki wielkie!!! Pozdrawiam. Sog poszedl. (Ale odechciewa mi sie tam isc juz po tym wszystkim)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
W UK zaplacilbys ze 100funtow za activation fee takze nie jest zle
pozdro

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
tak jak micz mowi pro rata to jednarozwa oplata ktora obejmuje abonament do czasu 1 sciagniecia direct debitu. Podejrzewam ze poprostu sciagna Ci kase 1 raz za wiecej niz miesiac i stad te extra kilka baksów. Sprawdz kiedy pobieraja Ci pierwszy raz i jezeli ponad miesiac to znaczy ze to za te kilka extra dni , jezeli nie to znaczy ze poprostu doliczyli sobie kilka dolarow z jakiegos powodu ale wydaje mi sie ze poprostu sciagna Ci za ponad miesiac pierwsza rata stad pierwsza jest wyzsza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 929 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10694
Pisza,ze sciagaja 1-szego kazdego miesiaca. No to powinni mi sciagnac teraz 10-15 $ i te 29$ pierwszego sierpnia. Nawet jakby policzyli mi do pierwszego wrzesnia to wyszloby okolo 45 $ + dycha za to czlonkostwo razem ok.55 a nie 75. W dvpie mam te pieniadze tylko poprostu nie lubie jak mnie ktos w chvja robi. Tymbardziej,ze jak poszedlem tam sie rozejrzec to same plusy.Blisko od domu , gym naprawde taki jak mi pasuje. No i cena super jak na takie warunki. A jak przyszlo do treningu to mnie tylko wkvrwili!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
Heheh cena nie kosmiczna laczna duma cos tam pisalo 75 dolcow. W.uk coraz wiecej silek prywatnych bez wpisowego czy abonamentu na okreslony czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7154 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52540
dokładnie ci wytłumaczył micz, nic dodać, ale jeśli z takimi tekstami masz problem to 2x dziennie będziesz zakładał temat
micz ja jeszcze się nie spotałem w uk aby płacić za członkostwo na gym, za golf to rozumiem
Advance Payment- to jest zaliczka nie wchodząca w cene karnetu np.ubezpieczeniach lub wynajmu chaty
teraz dokładnie przeczytałem micz troszke się myli
1) to jest jak trzaśnięcie dzwiami w taxi
2) oglądnięcie sal gratis
3) m-c abonam
4) bond zaliczka bez zwrotna

Zmieniony przez - 1shaggy w dniu 2012-07-21 01:23:30

Zmieniony przez - 1shaggy w dniu 2012-07-21 01:28:53
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

w jaki sposob zrobic mostek ?

Następny temat

co i jak na odblok?

WHEY premium