SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DOBRY TRENING FBD NA MASE

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1103

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 114
A:

NOGI :
PRZYSIADY Z OBCIAZENIEM

PPLECY :
PODCIĄGANIE SZTANGI W OPADZIE(WIOSŁOWANIE)

KLATA :
WYCISKANIE SZTANGI W SKOSIE

BARKI :
Wyciskanie SPRZED głowy

BICEPS :
UGINANIE RAMION ZE SZTANGA

TRICEPS :
PROSTOWANIE NA WYCIAGU NACHWYTEM

B.

NOGI:
PRZYSIADY

PLECY:
Ściaganie linki wyciągu górnego do klatki

KLATKA
WYCISKANIE SZTANGI NA PLASKO

BARKI
Wyciskanie hantli

BICEPS
UGINANIE ZE SZTANGIELKAMI - MLOT

TRICEPS
wyciskanie francuskie sztangi


Taki plan będzie dobry? Chciałbym ćwiczyć tym FBD 2 tygodnie. Pozniej przejść na zwykly trenig. 2 Miesiace temu ćwiczyłem FBD ale tylko miesiąc bo musialem zrobic przegrode nosowa.


Płeć: Mężczyzna

Wiek: 23

Waga: 70

Wzrost: 174

Cel treningowy: MASA

Staż treningowy na słowni: 1 miesiac cwiczylem FBD, pozniej przerwalem na 2 miesiace i teraz wracam juz na dobre.

Uprawiane inne sporty: nurkuje, rower, rolki czasem :D

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): full osprzet silownia

Dieta: No jak najwiecej bialka. 5 - 6 posilkow dziennie.

Przeciwskaznania medyczne: Trzeba uwazac na kregoslup

Zażywane suplementy: GAINER - myslalem o tym ale za 2 tygodnie wlasnie?

Michał.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Czemu tylko 2 tyg ? FBW to nie jest zwykły trening niby ?

Co z tym kregosłupem że trzeba uwazać ? Co powiedział lekarz ?


Pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 114
Poniewaz chcialem własnie przejsc na zwykly trening. Ten nie wiem czego ale nie jestem przekonany by mogl przyniesc efekty. Nie cwiczy sie jednej parti miesnie tylko caly czas te same miesnie co dwa dni wiec ? A z kregoslupem to dziwny przyadek. Mam jakas dechydratacja krazka miedzykregowego czy cos. Kiedys stracilem wladanie stopa nie wiadomo co mi bylo i trwalo to 2,5 miesiaca. Wiec wole na kregosłup uwazac.

Michał.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
W B

Zamiast ściągania w plecach dałbym podciąganie na drazku choć jeśli nie dasz rady może zostać.


Reszta ok.

Choć 2 tyg to zdecydowanie za mało i nie warto po tak krótkim czasie zmieniać trening bo to nie ma raczej sensu.


Pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 114
a myslisz ze po takim treningu jestem w stanie poprawic swoja sylwetke ? Bo jestem dobrze zbudowany ale szczupy, w zasadzie to wyrzezbiony ale chudy. I zalezy mi zeby przedewszystkim przytyc do okolo 80 kg. i potem wyrzezbic i zostawic Da sie takim treningiem ?

Michał.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Trening tu odgrywa mniejszą rolę niż dieta bo jeśli jej nie będzie najlepszy trening mało da.


Pzdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Super masa Super siła wg Arnolda

Następny temat

Temat do oceny.

WHEY premium