SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DNP-protokoły brania

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 634137

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94335 Napisanych postów 364268 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668616
Nic takiego nie zauważyłem
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 561 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14924
Suchość w gardle tak, ale bez bólu
Czasami utrudnione oddychanie, zwłaszcza przed snem
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2220 Napisanych postów 12651 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170740
Też nic takiego nie było,
u mnie plynow podczas dnp szly mega ilosci, nie było mowy o jakimkolwiek odwodnieniu, nawet w ponad 30st upale,
butle z woda miałem wszedzie, doslownie, z ręki nie wypuszczalem, podstawa przy tym środku to odpowiednie nawodnienie
2

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 48 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16779
No ja też ciągle piję, przed snem zawsze jeszcze około litr wypijam i kładę się spać. Najdziwniejsze, że boli tylko jedna ściana (lewa) gardła ;d Ogólnie dziś 10 dzień na 250mg/ed (pierwsze trzy dni na 200mg) - odczucia takie same jak na początku. Czuję grzanie po węglach, ale parcia na żarcie nie mam. DNP biorę z pierwszym posiłkiem w pracy, zapijam dużą ilością wody i problemów ze zgagą brak. W nocy śpię bez problemu, budzę się tylko żeby się odlać.

Ogólnie byłem też u okulisty (akurat na dobranie soczewek), przy okazji babka wkropiła mi te krople rozszerzające źrenice i obadała wnętrze. Powiedziała, że mam jakiś barwnik koło nerwu, narazie do obserwacji i raczej wątpię żeby to było od DNP, był to bodajże piąty dzień. Wolałbym jednak, żeby to było jakieś zabarwienie od DNP, a nie jakieś początki jaskry barwnikowej.

Polecę myślę spokojnie te 20-25dni, następny cykl zobaczę na 375mg/ed jak się będę czuł.

Edit:
Już wiem od czego ten ból gardła (tak mi się wydaje). Od zawsze mam problem ze spływającym śluzem po tylnej ściance gardła, na DNP zauważyłem, że tego śluzu jest jeszcze więcej. Od DNP też o wiele szybciej wysycha gardło (przynajmniej mi). Wydaje mi się, że podczas snu jak oddycham przez usta to tworzy się jakaś cienka warstwa zaschniętego śluzu na gardle - stąd ten ból, który przechodzi momentalnie gdy się napiję (nawilżając przy tym gardło).


Zmieniony przez - Xebritas w dniu 2018-11-13 20:24:19
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 48 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16779
Sorry, że tak post pod postem. Czy po zejściu z DNP waga u Was szła w dół? Tak/nie, ile?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94335 Napisanych postów 364268 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668616
Powinna polecieć bo u części zatrzymuje się woda,ale to nie jest powiedziane że na pewno .bo jak ktoś leciał np vlcd to ciężko będzie aby jeszcze po odstawieniu dnp i wyjściu z vlcd waga poleciała
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
U mnie waga się nie zmieniała, a nabicie wracało.
2

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 48 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16779
Pewnie mniej więcej się wyrównuje, woda schodzi spod skóry, a mięśnie się ładują glikogenem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94335 Napisanych postów 364268 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668616
Po dnp od razu warto wrzucić kretka mono plus więcej ww i naprawdę jest fajnie.o innych środkach nie piszę bo to się samo przez się rozumie %
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1140 Wiek 5 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26649
zakładając, że na dnp leci baza test, tren, novo, to dodatki takie jak clen nadal dawac czy zrobić przerwę?
1

man from nowhere
insured by doping.sfd ::: you hit me, we hit you

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Doping mózgu, odczuwanie szczęścia, a problemy trawienne, gazy

Następny temat

1 Cykl

WHEY premium