SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DIeta zbilansowana, HC, LC

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 927

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 431 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6604
Witam tak ostatnio się zastanawiam po co są diety LC, HC i zbilansowane. Skoro każdej z tych 3 można redukować tłuszcz, budować masę mięśniową bez zalewania woda/tłuszczem nadmiernie. Swoją ciekawość mam stad bo coś ostatnio głośno o dietach z ilością tłuszczu 30-40g na dzień jak np też węglowodanami w takiej ilości.
No rozumiem że węgle to energia która łatwo się odkłada że tłuszcze to też energia ale się nie odkłada tak łatwo. Ale chyba musi być coś jeszcze.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
każdy jest inny, na każdego co innego działa i tyle mimo takich samych procesów fizjologicznych to inaczej są zoptymalizowane u różnych osób. Różny poziom hormonalny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 431 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6604
Czyli jak np po węglach jestem zamulony i najchętniej walną bym się do łóżka to powinienem się trzymać węgli tylko podczas ładowania? A jak nie odczuwam reakcji po węglach jestem żywy itp to z nimi mam się trzymać ?
Skąd np ktoś ma wiedzieć że dla niego dieta LC będzie dobra po czym to widać w sumie ? Bo Masę się nabiera i traci raczej od ilości kcal


Zmieniony przez - zaduzowaze w dniu 2016-04-27 17:20:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
można :) ważne jaki masz cel, odczucia, możesz dać inne węgle, inaczej rozłożyć je

Węglowodany po prostu ogólnie mają działanie odprężające, poprzesz zwiększoną sekrecje serotoniny
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie makro dla mleka od krowy?

Następny temat

Dieta do sprawdznia. Otłuszczony ekto (chyba?)

WHEY premium