SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DISCO na Śląsku =D

temat działu:

Informator ŚLĄSKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11377

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chciałbym zobaczyć taką akcje 10 chłopa (minimum) z SFD na disco wbija :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 999
hey
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1033
jak dla mnie ww to dzieciarnia .. Spiz Kwadraty na ligocie i oczywiscie protector..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no chętnie bym zobaczył tak iwypad :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 131 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2927
To trza cos zorganizowac ;D weekend sie zbliza chlopaki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
heheh ja za mały jestem w porównaniu do was :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 635 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11626
w sosnowcu swego czasu byla galeria ale taka malina ze szok sie zrobila teraz jest klub imperieum polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 296 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10245
A ja bardzo polecam Spiż, jest WW, którego swoją droga nigdy nie lubiałem :), a także Poziom 3, Protector i cała masa innych o których nie pamiętam lub nie wiem :D ja tam i tak wole Chilli w moim rodzimym Mikołowie <lol2> pozdro :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 410 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7547
witam. a wie ktos moze jak jest w Antidotum w sosnowcu tzn srednia wieku jaki klimat itd??? bo za jakis czas sie tam wybieram kumpel robi urodziny i chce rozeznac czego sie spodziewac. jak ktos byl niech opisze co to za klub i jacy ludzie.

jak boli to rosnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26558
w Tychach oczywiście Tokarnia!pełna kulturka,za***isty klimat.Polecam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

szukam MUAY THAI k-ce, chorzów, sosnowiec

Następny temat

MMA w Katowicach

WHEY premium