SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DIETA PRZY REDUKCJI-podstawy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 64153

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 540 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52620
śniadanie
50g owsianych, porcja białka, 10g orzechów

posiłek2
33g ryżu brązowego (dziennie wychodzi 1 paczka), 100g kuraka, 8g oliwy z oliwek, warzywa

posiłek3
33g ryżu brązowego, 100g kuraka, 8g oliwy, warzywa

przedtreningowy (2h przed)
50g owsianych, 200g białek jaj, warzywa

TRENING

odrazu po: glutamina, 25g ryżu basmati+20g brazowego, porcja białka

za ok. godz.
14g ryży brązowego, 100g pierś z kurczaka, warzywa

[ewentualnie posiłek przed snem jak pójde spać później czyli 200g białek jaj, wtedy białko łącznie 176g - 2,8g/kg]

b 154g - 2,5/kg
t 38g - 0,6/kg
w 155g - 2,5/kg

i jak?

Powyższe słowa wyrażają jedynie opinie autorki w dniu dzisiejszym. Nie mogą one służyć przeciwko niej w dniu jutrzejszym. Ponadto autorka zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Hera wyglada ok, tylko bialka jaj z posilku przed treningowego przenioslbym do sniadania a z koleji wheya z sniadania do tegoz posilku.
Glutamina na 15min przed koncem treningu, jezeli mozesz to dodaj jeszcze porcje na 0,5h przed treningiem i na czczo.
I mimo wszystko ten mix ryz basmanti+ brazowy +whey przyjolbym na 15-20min po treningu, inaczej moze sie nie trawic jak nalerzy.
Jezeli wszystko dobrze policzylas to jest ok. i teraz pozostaje obserwacja organizmu. I jak sie przy takiej diecie rozwija.
Powodzenia

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
W awatarze jest zdjęcie Twojego brzucha, czy jedynie chcesz za wszelką cenę osiagnąć taką formę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
Jacku co sadzisz o steperze zamiast roweru?patrzac na spalone kalorie steper zdecydowanie z przodu jesli patrzac na pomiar maszyn ktorych uzywam przez 20min spalam 650kcal a temto nie jest wcale szybkie.Lepiej robic ten steper?pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 540 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52620
Dziękuje Jacku, glutamina będzie też na czczo, a czy przed treningiem nie wiem, zobacze jak finanse pozwolą
witaminy, o3, wit c i glukozamina też jest
będe informować jak mi idzie


Ellis, nie sądze żebym mogła dojść na "czysto" do takiego poziomu
i napewno nie mam zamiaru narażać zdrowia!

ale podoba mi sie ten brzuch, to fakt

pozdro

Zmieniony przez - hera7 w dniu 2007-02-07 08:36:22

Powyższe słowa wyrażają jedynie opinie autorki w dniu dzisiejszym. Nie mogą one służyć przeciwko niej w dniu jutrzejszym. Ponadto autorka zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Mocno `eksperymentujesz` z dietą/treningiem, masz właściwą motywację(chyba), przy odpowiednich predyspozycjach wydawało mi się to nawet możliwe

Być może Twoje koleżanki w wieku 16 lat postępują mniej rozsądnie: zaczynają dzień od kawy z mlekiem i przez kolejne 6-8 godzin nic nie jedzą, albo stosują diety kapuściane itp. To nie jest jednak powód, żebyś przesadziła z tym wszystkim co robisz: starała się zbyt mocno odchudzić/stosowała diety z niską wartością odżywczą, obniżoną znacznie ilością tłuszczu... Sprawdz w jakim stopniu Twoja dieta pokrywa zapotrzebowanie na witaminy i składniki mineralne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 540 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52620
Ellisku, dieta jest zbilansowana jakby nie patrzeć
jak poczuje że czegoś jest za mało, zwiększe


zawartość witamin wg dzienniku posiłkuw darkhorna przy szcunkowej ilości warzyw, jedyne co nie jest ponad normę to:

-wapń (biore 1000mg przed snem), myśle nad dorzuceniem mielonych, sparzonych skorupek jaj...
-żelazo (biore witaminy witamin multiple sports olimpu),
-cynk (biore zincas razem z magnezem, wieczorem),
-d (jest razem z wapniem 400j.m.),
-b12 (też jest w witaminach)

myśle że powinno być ok

ps Ty siedzisz na low carbie?

Powyższe słowa wyrażają jedynie opinie autorki w dniu dzisiejszym. Nie mogą one służyć przeciwko niej w dniu jutrzejszym. Ponadto autorka zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Center nie patrz na te pomiary , sa malo obiektywne. Kazdy z nas ma inna przemiane materii, inaczej wazy itp Tak ze to jest tylko dla tzw bajeru.
Ale ogolnie nic nie mam do stepera jako formy zamiennika biezni lub rowerka, mozesz robic trening mieszany.
Hera jezeli mozesz to przyjmuj wapno pomiedzy wczesniejszymi posilkami a magnez i cynk przed snem.
A jezeli ostatni posilek jest przed snem to w.w. mineraly pomiedzy 5 a 6 posilkiem.
I ciesze sie ze jeszcze jedna mloda dziewczyna powaznie podchodzi do sportu co jak wiadomo wszem i wobec odciaga od narkotykow, alkocholu itp

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Norma na ilość tłuszczu w Twoim wieku jest wyższa. Braki niektórych składników odżywczych też pewnie są mimo suplementacji(tak przypuszczam)

Byłem niedawno dosyć długo na low-carb bez ładowań węglowodanów... teraz mam przerwę i nieco więcej węglowodanów, szczególnie w okolicy treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 540 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52620
oki wapń będzie między posiłkami rano a "zma" przed snem

a, mam też zieloną herbate olimpa, łykam 4 5min. przed trenigiem, nie zaszkodzi chyba

biore też luteine (progesteron 50mg podjęzykowo) x 2 dziennie przez najbliższy czas
czy to może mieć wpływ na mój wygląd?
podlanie wodą etc...?

mało tłuszczu w moim organiźmie? pomyłka
to jaka jest norma dla nastolatek 15-18?

pozdro

Zmieniony przez - hera7 w dniu 2007-02-08 12:43:38

Powyższe słowa wyrażają jedynie opinie autorki w dniu dzisiejszym. Nie mogą one służyć przeciwko niej w dniu jutrzejszym. Ponadto autorka zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosba o occene diety na wycinke:-)

Następny temat

Wąska talia-moja matka

WHEY premium