SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DIETA POMOC REDUKCJA

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 973

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

26

Płeć

MEZCZYZNA

Waga

76

Wzrost

173

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

23

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

WCZESNIEJ PRACA O SREDNIM WYSILKU DUZO CHODZENIA TERAZ OD MSC DOMOWY STYL

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

STAZ 3LATA ALE 1.5ROKU TEMU OD 1ROKU RAZ W TYG PILKA NOZNA

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

DIETA NA MASE

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

PROBLEMY Z ODCINKIEM LEDZWIOWYM ALE JUZ WSZYSTKO OK

Stosowana lub planowana suplementacja

CHETNIE
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 495
WITAM WSZYSTKICH SPECJALISTOW PROSZE O POMOC W DIECIE NA REDUKCJE CELEM JEST ZEJSCIE DO PRZEDZIALU BF 15-18%NASTEPNIE BUDOWA SUCHEJ MASY MIESNIOWEJ POZDRAWIAM!!!NIEPISALEM W DIECIE WARZYWEK OCZYWISCIE MAM ZAMIAR WSUWAC!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 644 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3336
Proponował bym dać więcej tłuszczów kosztem węgli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1033 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
jak MaLq - więcej tłuszczu kosztem węgli.

w posiłku po treningowym banan jest słabym rozwiązaniem, ponieważ węgle z owoców, czyli fruktoza odbudowuje glikogen wątrobowy, a nie w mięśniowy, a nam zależy na mięśniowym, dlatego ryż/ziemniaki/kasze obowiązkowo dorzuć.

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 644 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3336
To tylko propozycja. Nie ważysz dużo w stosunku do swojego wzrostu, a masz dosyć wysoki bf. To znaczy, że tych mięśni masz mało, więc moim zdanie taka typowa redukcja jest bez sensu. Raczej coś bardziej nastawionego na budowanie masy przy niskiej podaży węgli jednocześnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 495
WIEM WLASNIE ZASTANAWIALEM SIE WIELOKROTNIE NAD TYM BO NIE WAZE DUZO JEDNAK PRZEZ TA KONTUZJE TEN ROK CZASU SPORO FATU SIE ZROBILO MYSLALEM ZEBY TO WYPALIC NA TYPOWEJ REDUKCJI NASTEPNIE PRZEJSC DO BUDOWANIA MASY TE PROPORCJE ZMNIEJSZENIA WEGLI A ZWIEKSZENIA TLUSZCZU MOGA BYC TAKIE 167B 201W 70TL???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 644 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3336
Napisz bez shiftu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 495
Wiem właśnie zastanawiałem sie wielokrotnie nad tym bo nie waże dużo jednak przez tą kontuzje ten rok czasu sporo fatu sie narobiło i myśle żeby wypalić go jaknajwięcej w granicach 15-18% na redukcji a potem wziaść sie za trening na mase!te proporcje zwiekszenia gramatury tluszczu do ilu?a do ilu obciac wegle?za tego banana po treningu dodam ryz oczywiscie dodam orzechów włoskich by zwiekszyć tłuszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 644 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3336
100g tłuszczu
Im więcej mięśni tym szybciej spalasz tłuszcz. Więc im więcej zbudujesz masy mięśniowej to szybciej będziesz spalał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 495
WITAM WSZYSTKICH SPECJALISTOW PROSZE O POMOC W DIECIE NA REDUKCJE CELEM JEST ZEJSCIE DO PRZEDZIALU BF 15-18%NASTEPNIE BUDOWA SUCHEJ MASY MIESNIOWEJ POZDRAWIAM!!!NIEPISALEM W DIECIE WARZYWEK OCZYWISCIE MAM ZAMIAR WSUWAC!!!DIETA POPRAWIONA PROSZE JESCZE KOGOS O SPRAWDZENIE TEGO!!!!!


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Produkty "zero kalorii" wasze zdanie

Następny temat

Ocena diety ( 190cm / 99kg )

Wiecej