SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DHEA legalnie ?? Pare pytań o efke.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2802

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siema zakupilem odzywke z efedryną i zapodaje od 4 dni tluszcz juz w sumie ostro spalony ale musze sie czyms "wspomóc" bo nie mam juz zdrowia katowac siebie i swoich miesni aerobami; ale nie o to chodzi , wszedlem na stronke producenta i okazalo sie ze tego specyfiku juz niema , wywalili bo to z usa a tam juz efedryna chyba calkowicie wzbroniona i teraz juz tylko jakies gowienko z kofeiną tam jest; ale za to natknalem sie na caly zestaw prohormonow; miedzy innymi na dhea tak ostatnio slawne :/ o ile sie nie myle to zabroniony srodek, a i chyba bardziej szkodliwy od efedryny, czy rzeczywiscie mozna legalnie kupowac w usa prohormony ?? i jeszcze jedno, mam 120 kapsulek tej efki po 20 mg, pisza ze maksymalna dawka dla zdrowego czlowieka to 100 mg na dobe, a zalecaja brac 4 kapsy dziennie czyli 80 mg; czy rzeczywiscie wiecej efki grozi skutkami ubocznymi, pytam o refleksje glownie tych , co sami brali takie suplementy; po drugie, jak ma sie dawka 20mg/na kapse do czystej efedryny ewentualnie do tussipectu ?? dzieki za odpowiedzi, a tu adres tej stronki dla CIEKAWYCH WWW.KAIZENNUTRITION.COM 
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17159
sorry ale nie kumam za duzo napisałeś prosze cie zebys sprecyzował pytanie

Zmieniony przez - SzoHo18 w dniu 2004-08-18 00:30:04

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
amfetaminowy (efedrynowy) słowotok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
okej : po pierwsze czy to mozliwe zeby mozna bylo kupic legalnie dhea ? przeciez to nielegalny prohormon a mozna go kupic w normalnym sklepie internetowym w usa
po drugie : mam 120 kapsulek termogenika, po 20 mg efy na kapsułke; jak ta ilosc sie ma do czystej efedryny, ewentualnie do tussipectu ? czy rzeczywiscie maksymalna bezpieczna dawka dzienna efedryny dla zdrowej osoby to 100mg ?
oto moje pytania, do kolegi wyzej zaden słowotok ja nie ćpam w zyciu kreski nie wciągnąłem nie uznaje dragów, przyznaje jednak ze lubie wypic i uznaje tylko banie alkoholową, chemiczne napedzanie zabawy nie dla mnie; a efedryne biore zeby spalic tluszcz i ewentualnie podniesc wydolnosc, w zadnym innym celu; jakbym chcial sie dobrze odchudzic, to nakupilbym sobie extasy po 5 zl za tabse i pojechalbym gdzies na balety ale jak juz mowilem to nie dla mnie to tak gwoli scisłości, a słowotok moze mam taki gdyz jestem juz bardzo zmeczony
aha, jeszcze pytanko; przegladnalem wlasnie wiele postóe dotyczących thermy i koledzy zalecają nie brać jej na pusty zolądek, tymczasem na mojej etykiecie napisane jest zeby wlasnie brac na pusty zoladek jak to w koncu jest i jaki to ma wplyw ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17159
extazy o jezu człowieku nie przesadzaj...
ten termogenik to pewnie therma pro...? efidryna w tussi to jest o ile sie nie myle efidryna hcl...chco nie wiem zamiast tussi ktor z regoły łaczy sie z kawa... lepiej by było kupic efidryne hcl i kofeine da to leprze rezultaty przy aerobach i diecie.

co do dhea to w stanach ph masz normalnie podobnie jak saa czyli sterydy anaboliczne androgenne nie tylke dhea mozna kupic inne tez s1+...4derm... itd

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc przy odżywce!!

Następny temat

Extreme men's formula

WHEY premium