SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

DELOAD – czy warto?

temat działu:

FitRage, CROSSFIT i Dieta PALEO

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4258

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3279 Napisanych postów 3199 Wiek 31 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 96338
tę stronę znam :) myślałam bardziej o wersji standardowej, papierkowej ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1666 Napisanych postów 6145 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 809913
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3279 Napisanych postów 3199 Wiek 31 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 96338
a co sądzisz o książce Murphego?? Sprawność. Siła. Witalność. Jak CrossFit zmienił moje życie ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1666 Napisanych postów 6145 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 809913
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 626 Napisanych postów 4395 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 153961
Lucyna86
a co sądzisz o książce Murphego?? Sprawność. Siła. Witalność. Jak CrossFit zmienił moje życie ?
Ciekawa. Czytałem osobiście. Jednak nie spodziewał bym się rewelacji. Ot opis własnej przygody z corssfitem i osobiste spojrzenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
MMA kupować czy nie warto??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 626 Napisanych postów 4395 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 153961
Lucyna86
MMA kupować czy nie warto??
Nie odpowiem Ci. Ja kupiłem. Przeczytałem. I nie żałuję.
Jeśli motywuje Cię, kręci czytanie spojrzeń innych na to co jest Twoją pasją to warto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 236 Napisanych postów 1431 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 45088
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
jest to też metoda Vizard. Tym bardziej, że wprowadzając nowy plan treningowy faktycznie można wprowadzić go wolniej, skupiając się przy tym nad poprawnością pod kątem technicznym. Wiadomo też, że na początku każdego planu treningowego stosujemy mniejsze obciążenia. Według tnation jak widać nie warto stosować deloadu tylko skupić się na wprowadzeniu nowego planu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to ma sens ??