SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DEFINICJA WIELKA EKSPLOZJA S.A.W

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 80336

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
SEZON 2011 ZA NAMI...
Miałem dużo szczęścia i osiągnęłem kilka sukcesów swoją ciężką pracą.Oczywiście najbardziej cieszy Mistrzostwo Europy, uczucie kiedy na twojej piersi zawiśnie ten najważniejszy medal.

Teraz zaczynam nowe przygotowania. Będę skupiony na przygotowaniach do Mistrzostw Świata. Rzetelnie wykonam swoją pracę.
Od poniedziałku rozpoczynam budowanie masy mięśniowej.Eksplozja na S.A.W-ie.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
Nie mam pojęcia.Po za tym to nie moja sprawa.Jak Przemek będzie chciał to nam napisze.

Zmieniony przez - MrPapaj w dniu 2013-01-11 09:23:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 420 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2424
Gratuluje Sukcesów i życzę jeszcze większych osiągnięć w 2012.

Jestem na dwóch Dietach, bo na jednej byłbym Głodny.
Niema ludzi normalnych są tylko nieprzebadani.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 910 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25626
Ja również życzę Powodzenia

I czekam na dalsze szczegóły pzdr/ Panowie

Zmieniony przez - slawek1989 w dniu 2012-01-06 22:42:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 614 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9784
Ciśnij ile wlezie, powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
Gratulacje za dotychczasowe sukcesy i powodzenia w zdobywaniu kolejnych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Pięknie się to prezentuje!Mam na myśli puchary i medale.
Jedziesz Przemek!Będę bacznie obserwował.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 318
Bolik pozdrawiać, Bolik życzyć sukcesa oraz Bolik życzyć zdrówka, bo zdrówko najważniejsze .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Dzięki Panowie za miłe słowa ,jeszcze dwa dni wolnego i w poniedziałek trening.Dwa tygodnie przerwy na pewno pozwoliło mięśniom się zregenerowć.Nie mogę się doczekać treningu, nie potrafię sięgnąć pamięcią kiedy miałem taką przerwę lata,lata .Myślę ,że ta przerwa zaprocentuje.
Pierwszy tydzień,treninu wprowadzającego .
A-wolne-B-wolne-C-wolne-wolne
Ćwiczenia zaprezentuje jutro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Przemku jakim cudem udało Ci się aż dwa tygodnie nie ćwiczyć??
Pytam zupełnie poważnie, bo ja nie wyobrażam sobie po prostu wytrzymać bez siłki, no chyba że żona skułaby mnie kajdankami
Doskonale zdaje sobie sprawę jak ważna jest przerwa w treningach po długim okresie ciężkich treningów ale ja co najwyżej jestem w stanie wytrzymać kilka dni.
Może masz jakiś sposób bo za dwa tygodnie czeka mnie również tydzień przerwy w treningach przed rozpoczęciem okresu przygotowawczego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Dawid ,,,myślałem ,ze to jest niewykonalne ,ale udało się dwa tygodnie przerwy.Zawsze są jakies obawy przed przerwą w treningach,ale juz jutro wracam pierwszy trening.Czas ,który przeznaczyłem na regenerację wkorzystałem na odwiedziny całej rodzinki i spotkania z przyjaciółmi,jak wiesz przez okres dwóch lat miałem 11 startów praktycznie przez cały okres byłem na diecie redukcyjanej .Cięzkie długie treningi ,godzinne aeroby mała ilośc kalorii samopoczucie jak wiesz nie jest najlepsze i na spotkania ochoty sie nie ma ,musiałem to nadrobic .Jak bym powiedział ,ze przez 5 lat nie miałem 7 dniowej przerwy to nie wiem czy uwierzysz, ale tak jest. Ja równiez nie wyobrażam sobie życia bez treningu,dlatego na poniedziałek czekam jak by to była Wigilia,ale to juz juro.Przerwa wogóle nie wpłynęła ujemnie na moja sylwetkę ,jestem wypoczety waga z rana 90 kg i tyle zaczynam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

aminokwasy w mass xxl

Następny temat

Liba DT (Budujemy Mase i Siłe)

WHEY premium