SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DEFAULT: AGGRESSIVE

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6239

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12105 Napisanych postów 30527 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130869
Mierzcie się. Gdy zaczynałem to też tak robiłem. Cieszyłem się przyrostów w bicepsie i udach. Sporadycznie mierzyłem przedramię i klatkę piersiową oraz pas. Teraz mierzę czasem biceps i udo gdyż inne pomiary są skażone dużym błędem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Dla mnie największym błędem skażony jest pomiar uda. Przynajmniej w moim wykonaniu.


Zmieniony przez - panteon w dniu 2019-06-11 16:56:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12162 Napisanych postów 22001 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627371
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12105 Napisanych postów 30527 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130869
panteon
Dla mnie największym błędem skażony jest pomiar uda. Przynajmniej w moim wykonaniu.
Mierz w najszerszym miejscu prostopadle do uda i będzie ok.
Najtrudniej samemu zmierzyć klatkę piersiową - zwłaszcza przy wdechu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mierzyć tak, byle nie za często. Do tej pory wagę wyciągałem niemal co drugi-trzeci dzień. Nie zamierzam tego robić częściej niż raz na tydzień, a nawet dwa. Lustro też jest dobrym odniesieniem, trzeba być tylko krytycznym wobec siebie. No i jeszcze jest żona. Moja mówi że za bardzo schudłem. Niestety najpierw mi "leci" z twarzy, a na końcu z brzucha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12105 Napisanych postów 30527 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130869
Bo to prawda, że najpierw leci z twarzy a z brzucha dużo później.
Dlatego wycięci kulturyści wyglądają bardzo staro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No i co tu zrobić żeby dobrze wyglądać i NIE wyglądać staro?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12105 Napisanych postów 30527 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130869
maikerusan
No i co tu zrobić żeby dobrze wyglądać i NIE wyglądać staro?
Nie wycinać się za bardzo. Trzymać poziom tłuszczu taki jak miał Arnold.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak, tylko jaki to poziom, trzeba do tego dojść metodą prób i błędów. Póki co przekonałem się do jedzenia większej ilości węgli, to może już tak nie będzie ze mnie leciało. Jak mi wskoczy coś na wadze to wyrównam miskę i powinno się utrzymywać. Tak to przynajmniej w praktyce wygląda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12105 Napisanych postów 30527 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130869
maikerusan
Tak, tylko jaki to poziom, trzeba do tego dojść metodą prób i błędów. Póki co przekonałem się do jedzenia większej ilości węgli, to może już tak nie będzie ze mnie leciało. Jak mi wskoczy coś na wadze to wyrównam miskę i powinno się utrzymywać. Tak to przynajmniej w praktyce wygląda.
Taki poziom tłuszczu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krata na lato 2019 moduł czerwcowy ,zadania wg Izy

Następny temat

Krata na Lato 2019 - Zdjęcia do głosowania MAJ

WHEY premium