SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DECAvsBOLDEK

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4926

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
w sumie klocilbym sie troche odnosnie tego ze jak na wieksza mase to deka, bo jak ja bralem mix+deka to szlo ladnie wsystko do gory, masa tez ladna. a pozniej na mix + bold, zrobilem o wiele wiekszy progres ze wzgeldu na to ze po boldzie moglem w******lac kilogramy jedzenia. po obfitym posilku potrningowym i anabolic window, minela godzina czasu a mi sie odbijalo pustym zoladkiem. pol godizny po sniadaniu wlaczalo mi sie ssanie i musialem jesc znowu. zyly na wierzchu, suchy miesien, lepsza jakosciowo i ilosciowo masa jak dla mnie. deke mialem odyg grek. natomiasy bold z malaya a pozniej z brd. bold na + bez porownania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mozna zrobic kawal miesa na boldzie ja tez zrobilem sporo a bralem z cypio zeby z mixem pewnie by bylo jeszcze lepiej.Na boldzie wchlaniasz kalorie i dlatego idzie,dla zdrowych ludzi jak bold jest boldem to super srodek .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Ja teraz wlasnie lece mix+deke i pozniej chyba zrobie przejscie na bolda+ enan/cypio/test450 . enana bralem i wiem jak dziala, cypio nigdy nie bralem wiec nie wiem jak dziala i czego sie spodziewac, nasomiast ten magiczny tesc 450 w ktorym***** wie co jest, rozrywa wszystkich moich kolegow ktorzy aktualnie go biora i to solo. i z czystej ciekawosci zastanawiam sie czy nie sprobowac, chociaz gesty jest taki ze chyba igla 1,8 go trzeba wyciagac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 673 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7272
a co byscie powiedzieli o cyklu 16 tyg

Oma + bold + deka

Remember to keep yourself alive, there is nothing more important than that

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
ja bym powiedzial ze kosztowny, obfity (4ml w strzykawce co 3-4dni) i troche z dupy, ale ja sie nei znam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24332 Napisanych postów 68027 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537617
ktos laczyl deka bold ale jak widac nie widac zadnych sprawozdan z cyklu
dla mnie to troche jakby walic omo + cypio

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94390 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668763
można tylko zmianę estrów testo bym robił,a nie na mixie 16 tyg

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24332 Napisanych postów 68027 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537617
ale rownoczesnie 1-8 mix 1-8 cypio

to z doopy

ale tak jak piszesz to pewnie ze mozna

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 673 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7272
500omo + 400 bold + 250 deca (1 dzien w tyg strzaly)

strzaly tylko w poniedzialki (ten cykl tylko po to by nie robic czestych strzalow i nie narazac flakow tabletami - chyba sie na takie teraz przestawie)

chetnie bym dal wiecej deki ale wtedy musialbym podbic testa a tego juz nie chce.

A mozna leciec 16tyg tren enan ??

Zmieniony przez - dukeluke w dniu 2009-11-17 16:55:08

Remember to keep yourself alive, there is nothing more important than that

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24332 Napisanych postów 68027 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537617
16 tyg omo bold i deka naraz ?
dla mnie z doopy calkowicie
stanie omo w 8-10 tyg i dd

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ktore SAA najmniej konwertuja do DHT i na pierwszy cykl?

Następny temat

clen na tluszcz

WHEY premium