SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DECA oryginal czy fake??FOTKI

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5194

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4


takie zultawa cos mnie martwi mam jeszcze idne zeczy sustanon i testosteron polski zrobie fotki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4


taka jeszcze fotka tylko tutaj jest bial od swiatla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2267 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22106
przeciez krzykacz juz dawno napisal artykul i rozebral (doslownie) dece na czynniki pierwsze . przejzyste porownanie zdjec fejka z oryginalem

p.s. wyszukiwarka

Only For Champions , Wroclaw / Den Haag
NASM Personal Trainer 01-05-10
FMS Expert 06-12-11

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 12 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7186
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14249
Przejzyste? A co z walkami wygladajacymi zewnetrznie tak samo? To juz nie te czasy ze waly sa drukowane inna czcionka albo lane nierowno, gdzie ty zyjesz... W chinach zrobia ci 100% taka sama ampe z olejem slonecznikowym, a to wszystko za max 20 dolarow za 100szt z wysylka nie wychodzac z domu

Zmieniony przez - Releaser w dniu 2011-04-27 09:53:35

It's kind of fun to do the impossible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2267 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22106
w den haag zyje , a jak masz takie super kontakt w chinach gdzie za 20$ zrobia ci 100 amp z dostawa do domu to przeslij mi namiar na @

niemiaszki zaplaca za to w *** wiecej i jeszcze podziekuja ( i jeszcze na tym urosna )


podziekowal



Zmieniony przez - barjur2 w dniu 2011-04-27 10:39:29

Only For Champions , Wroclaw / Den Haag
NASM Personal Trainer 01-05-10
FMS Expert 06-12-11

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14249
Przykro mi z tego powodu kolego.
Nie jestem od wysylania namiarow, poszukaj a znajdziesz, podejrzewam niezbedne bedzie uzycie web-translatora np z Altavisty, a tak poza tym to no problem. No chyba ze w den haag chinskiego cie nauczyli to powinno Ci pojsc latwiej

It's kind of fun to do the impossible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2267 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22106
skoro sie wypowiadasz ze wiesz jak wyglada kwestia zamowien w chinach i znasz ceny to pochwal sie ....



...przykro ze tak naprawde nie ma sie czy pochwalic

Only For Champions , Wroclaw / Den Haag
NASM Personal Trainer 01-05-10
FMS Expert 06-12-11

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14249
tak jest mistrzu! zrobie co rozkarzesz

Od dzisiaj bede udawadnial kazde swoje twierdzenie, wypiwiedz i to co mysle, publicznie, badz osobiscie do Ciebie na @

to ze cos pisze wcale nie znaczy ze musze i bede to udawadnial albo sie z tego tlumaczyl, zwlaszcza jakiemus zbuntowanemu chloptasiowi ktory ma taki kaprys albo za bardzo sie wkrecil..

a teraz wydrukuj sobie post krzykacza i powies nad lozkiem, a najlepiej rozeslij kazdemu userowi..



Zmieniony przez - Releaser w dniu 2011-04-27 11:56:56

It's kind of fun to do the impossible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2267 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22106
ok buhahah , tylko nie peknij ze zlosci

p.s. ja bym tez choptasi/wi/om nic nieudawadnial

p.s.2 nie obrzaj sie i pokaz sie tu jeszcze kiedys

Only For Champions , Wroclaw / Den Haag
NASM Personal Trainer 01-05-10
FMS Expert 06-12-11

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem z cyklem co z tym zrobic????

Następny temat

Testopilin

WHEY premium