SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DECA STACK- Spadek Formy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2507

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 151 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1314
dzisiaj mam dzień treningowy moge opuścić jedną dawkę i tylko po treningu wziąć samomo mono, wtedy zobaczymy co i jak czy bedzie lepiej czy też nie

Co mnie nie zabije to podwójnie wzmocni mnie.
http://www.sfd.pl/Własna_Siłownia_-_zajrzyj_i_oceń-t509505-s2.html <b> moja siłownia :) </b>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
mialem identycznie
ostatatecznie z pol opakowania po rozsylalem po znajomych
tragedia stack jak dla mnie
napewno nietolerancja ktoregos ze skladnikow
zreszta podobnie mialem z KO ktorego zreszta tez z polowa w szafce stoi od pol roku
jak nastepnym razem bede bral stack to porownam sklad Deci i KO i zobacze ktory skladnik wystepuje w obu a nie ma w stackach ktore poprzednio bralem,jestem przekonany ze to jeden ze skladnikow tak na mnie dzialal mozliwe ze masz podobnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 151 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1314
Dzięki BPL-G za info, właśnie tak sobie rozkminiam co mogą mieć współnego te dwa stacki tzn jaki składnik, no cóż powiem Ci że najgorsze jest to ze ta Deca kosztowała 139 zł i zjadłem ją może z 5 razy, a w podobnej cenie kupiłbym Shocka T. i wiem że byłbym zadowolnony, sam nie wiem co zrobić przecież nie odsprzedam koledze za 50 zł DECi bo to wogole nie bedzie oplacalne, zjadł bym na siłe ta Dece ale z drugiej strony nie wiem czy warto i czy to nie bedzie skórka za wyprawke...

Co mnie nie zabije to podwójnie wzmocni mnie.
http://www.sfd.pl/Własna_Siłownia_-_zajrzyj_i_oceń-t509505-s2.html <b> moja siłownia :) </b>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
ja probowalem na sile
i nie warto (przynajmniej w moim przypadku)
zjadlem pol puchy i biorac cala porcje mialem s*******ony trening i czesto tez samopoczucie bole brzucha , mdlosci itd. jak bralem pol to samo mniej odczuwalne albo nic nie bylo czuc roznicy na treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 411 Wiek 11 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5128
samopoczucie bóle brzucha mdłosci odruchy wymiotne, zawroty głowy zbyt duża porcja i nietolerancja organizmu ja miałem tak po kilku no-boosterach jak przywaliłem PT 1.5 porcji lub 2 naraz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 151 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1314
Ale właśnie hcodzi o to że ja nie przedawkowuje porcji, jedna tylko przed treningiem i to wszystko wiesz ocb, w tym cały problem , najwidoczniej nietolerancja organizmu na zwiekszenie dekanianu

Co mnie nie zabije to podwójnie wzmocni mnie.
http://www.sfd.pl/Własna_Siłownia_-_zajrzyj_i_oceń-t509505-s2.html <b> moja siłownia :) </b>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kto chce plakaty od Activlabu?

Następny temat

Synthesize + SizeOn

WHEY premium