SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DECA-DURABOLIN (Alpha) + TESTOSTERON PROPIONAT (Phoenix) + HGH (Omnitrope)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6968

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 75 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1185
Bo czytajac podwieszone tematy o odbloku mozna sie pogubic, wynikaja z nich sprzeczne informacje. Pomijam juz fakt ze wiekszosc z nich pochodzi z roku 2004 max 2005..

"Bardzo dobrym rozwiązaniem jest poprostu branie Nolvadexu przez cały cykl w dawce 20mg"

W jednym artukule mozna wyczytac ze sam clomid jest najlepszym rozwiazaniem, w innym że clomid + nolvadex (brane razem), w kolejnym HCG + clomid lub nolvadex. a w jeszcze innym, że albo clomid albo nolvadex.

Można byłoby to jakos zakatualizowac i sprecyzowac jesli to ma byc lektura od ktorej powinno zaczynac sie czerpanie wiedzy w ww. temacie.

lodzianin1 jak Twoja rozpiska odloku (2-15 hcg 500 j.m. week 2 dni po ost propie clomid 50 mg przez 3 tyg,po co w trakcie cyklu ci nolva?) ma sie do tych informacji z podwieszonych postow:

"terapia HCG powinna skończyć się na dwa tygodnie przed końcem terapi Clomid'em/Nolvadex'em.

"powinieneś stosować HCG przez 3 tygodnie"

"Zacznij od 3000 IU gdzieś w ostatnim tygodniu twojego cyklu SAA"

"Gdzieś w okolicach drugiego bądź trzeciego strzau powinieneś zacząć terapię z Clomid'em/Nolvadex'em która powinna trwać 4 - 5 tygodni"

"W żadnym przypadku, powtórze to jeszcze raz bo jest to bardzo ważne, HCG nie powinno być przyjmowane przez zbyt długi okres czasu"

"Użycie Clomid'u/Nolvadex'u powinno być kontynuowane przez przynajmniej 2 tygodnie po zakończeniu terapi HCG."

Zmieniony przez - Jazzzek w dniu 2012-10-14 11:22:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668763
są to stare poglądy,teraz sprawa odblokowania wygląda inaczej,lepiej podawać przez cały cykl małe dawki hcg.kiedyś była moda na dawanie duzych dawek hcg po cyklu,ale badania obaliły tą metodę.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 75 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1185
dla pewnosci tylko potwierdze: 2-15 HCG bic 500 j.m. week (w jednej dawce raz na tydzien?) czy to byla pomylka i ma byc 5000 rozbite na kilka strzalow?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1. WIEK: 37
2. WAGA: 97
3. WZROST: 193
4. WYMIARY:
-biceps: 40
-klatka: nie mierzyłem
-udo: nie mierzyłem
-talia: nie mierzyłem
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 1-2 lata + 3lata streeworkout
6. DIETA:
ZERO DIETY 7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 1x OXANDROLON / UNIGEN
8. TRENING: treningi zmieniane co 5 tygodni, przeplatana masa, sila, wytrzymalosc, zmiana cwiczen, powtorzen itp
9. CEL CYKLU: sucha masa dobrej jakości przy jednoczesnej redukcji. nie mam ambicji by byc jak najwiekszym, chce wygladac estetycznie.
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 4 m-ce
11. POZIOM BF%: 17-18
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ektomorfik
13. STAN ZDROWIA: wszystkie badania idealnie w normie
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1. WIEK: 37
2. WAGA: 97
3. WZROST: 193
4. WYMIARY:
-biceps: 40
-klatka: nie mierzyłem
-udo: nie mierzyłem
-talia: nie mierzyłem
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 1-2 lata + 3lata streeworkout
6. DIETA: ZERO DIETY 7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: NIC 8. TRENING: treningi zmieniane co 5 tygodni, przeplatana masa, sila, wytrzymalosc, zmiana cwiczen, powtorzen itp
9. CEL CYKLU: sucha masa dobrej jakości przy jednoczesnej redukcji. nie mam ambicji by byc jak najwiekszym, chce wygladac estetycznie.
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%: 14
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): nie mam pojęcia
13. STAN ZDROWIA: wszystkie badania - DIABETYK 14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na tą chwilę mam dostep do omnitrope 10mg/1,5ml około 5opakowań - czy warto brać ? macie jakąś opinie ewntualnie co do tego?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Straszna Lipa

Następny temat

POLSKIE REALIA - czyli co warto brać, vol.3

WHEY premium