SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DAVID HOFFMANN

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 467

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
OGÓLNE
Perfect Body:
 
Z racji tego, że nasz magazyn jest przeznaczony dla wszystkich entuzjastów zdrowia, nie wszyscy nasi Czytelnicy mogą Cię znać... - mam nadzieję, że im wybaczysz. Czy możesz powiedzieć nam coś o sobie?

David Hoffmann: 
Tak, oczywiście! Nazywam się David Hoffmann, mieszkam w mieście Koblenz w Niemczech. Mam 36 lat. Trenuję od ponad 20 lat i startuję w kategorii superciężkiej. Trzy razy wygrałem krajowe zawody w Niemczech i uzyskałem kartę PRO w 2015 roku, wygrywając kategorię ogólną na Mr Olympia Amatorów w Hiszpanii.

(...)

PB: 
Wyobraź sobie taką sytuację: Jesteś jedynym sędzią, na scenie masz Arnolda Schwarzeneggera, Lee Haney’a, Doriana Yatesa, Ronnie Colemana, Jay'a Cutlera, Phila Heatha — kto wygra i dlaczego?

DH: 
Wow! Jeszcze nigdy nikt nie zadał mi takiego pytania w wywiadzie. Trudne pytanie ... Wszyscy są wielkimi mistrzami na swój własny sposób. Oceniając ich z perspektywy sędziego IFBB, myślę, że Ronnie w sile wieku był najlepszy w historii. Gdybym jednak miał wybrać jedną sylwetkę według mojego upodobania, to byłoby to 

(...)

PB: 
Jak wygląda Twój obecny trening dzielony (mam na myśli podział na partie ciała, ćwiczenia, serie i powtórzenia)?

DH: 
Trening dzielony (przed zawodami):

PONIEDZIAŁEK: RĘCE, BRZUCH, KARDIO
WTOREK: BARKI, BRZUCH, KARDIO
ŚRODA: PLECY, BRZUCH, KARDIO
CZWARTEK: DWUGŁOWE UDA, ŁYDKI, BRZUCH, KARDIO
PIĄTEK: KLATKA PIERSIOWA, BRZUCH, KARDIO
SOBOTA: DZIEŃ WOLNY
NIEDZIELA: CZWOROGŁOWE UDA, Ł YDKI

PONIEDZIAŁEK:
Biceps: 

1.: Naprzemienne

(...)

PB: 
Możesz przedstawić nam jeden dzień ze swojego dziennika z sezonu masowego oraz z wycinki?

DH: 
Posiłek 1:
125 g ryżu
500 g 

(...)

PB: 
Gdybyś mógł cofnąć czas, co byś zmienił? Jaki był Twój największy błąd ...?

DH: 
Kiedy zacząłem przygodę z kulturystyką, czytałem wiele czasopism i zyskałem ogromną wiedzę. Tak właśnie udało mi się przybrać na masie 20 kg w ciągu pierwszego roku, co znaczy, nie popełniłem zbyt wielu błędów jako nowicjusz. Powiedziałbym, że moim największym błędem było zbyt długie wyczekiwanie po moich pierwszych zawodach. Startowałem jako junior w 2000 roku i zostałem wicemistrzem w ogólnoniemieckich zawodach. Przed ponownym startem czekałem 

(...)


cały artykuł do przeczytania w 41. numerze magazynu Perfect Body w sprzedaży na początku września 2016 w:

salonach prasowych Kolporter, Empik oraz RUCH,
punktach Perfect Body Center,
najlepszych sklepach z suplementami diety i odżywkami dla sportowców,
prestiżowych klubach fitness.






Zmieniony przez - Biniu w dniu 2016-08-25 11:13:39
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gold KRILL™ VS Gold Omega 3®

Następny temat

FRUKTOZA - zdrowa słodycz czy słodka pułapka ?

WHEY premium