SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DAA Megabol - Test

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 28510

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Adramel badanie 6, https://www.sfd.pl/Kwas_D_Asparginowy_DAA__podnosi_poziom_testosteronu-t695745.html

solaros jednak w przypadku np kreatyn ów czystość i lepsza przyswajalność okazała się marketingowym picem na wodę i tak od laty nie ma nic lepszego niż zwykłe mono.. Oczywiście w przypadku DAA sprawa jest o wiele bardziej skomplikowana, ale i nie zbadana.. być może taki wynik, bo to samo DAA, a NMDA?
...
Napisał(a)
Usunięty przez flex1976 za pkt 4 regulaminu
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
dobrykoks
ja nie porownuje mono do jablczanu

....jesli juz mowa o kreatynie
ale mono od jednej firmy gdzie o ta jakosc sie nie dba - czyt. moga byc jakies zanieczyszcenia
do mono drugiej firmy - ktora kupuje nie od chinolow bezposrednio ale to mono pomimo ze jest pewnie i od nich - jest 'oczyszczane' i sprzedawane pozniej bez dodatkow w postaci zanieszczyszcen

kupujac mono od nich - wiesz ze masz blisko 100% mono

co nie zmienia faktu ze mono to mono

jest takie cos jak creapure,ajipure,czy albion - dla laika dalej to co siedzi w srodku to bedzie mono,czy bcaa czy jakis mineral ale kupujac od nich jednak ta jakosc,czystosc jest pewna
....niz kupujac mono od jakiejs firmy krzak na allegro.


Zeby nie napisac o pewnym panie ktory swoje produkty oferuje za 300pln/sztuka piszac ze sa najlpesze na swiecie.
Pomimo ze ma prosto od chinoli,sam pakuje,bez posrednikow,itd.
Ja nie wiem co tam siedzi w srodku.
Nie wiem czy kupujac mix 5 kreatyn nie dostane taki mix ze tam bedzie 99% mono,
czy kupuja mix bialka nie bedzie tylko wpc czy sojowe,czy ktore byla akurat najtansze.

......o to mi chodzi!

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Usunięty przez flex1976 za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1163 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38165
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
ale tu raczej nie dzial na takie rozwazania

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
chłopy dyskusje o mecie to nie w tym dziale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 345 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9741
eltoro krk aktualne te daa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może znajdzie się ktoś kto zrobi też badania na tym suplemencie nie koniecznie tej firmy ? Ja daa zastosuje ale z innej firmy , zrobię serie badań . Ale nie od razu . Po za tym takie badania nie kosztują 15 złoty , ale na pewno się takie pojawią mojego autorstwa . Zobaczymy co z tego będzie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
a nie da rady skierowania od rodzinnego wziasc?
nie sciemniac tylko powiedziec mu na czym to polecga
ale nie isc do pierwszego lepszego dla którego kreatyna to steryd - bo dla nie jednego nim jest,jak kazdy inny suplement
Ale do jakiegos ogarnietego isc.

Mysle ze jesli by sie wytlumaczylo ze
'zalezy mi na naturalnym podniesieniu poziomu testosteronu w celu poprawy wynikow sportowych - z wykluczeniem stosowania saa - i chce sprawdzic czy te suplementy mi pomoga,czy tylko producenci naciagają mnie'
.......mysle ze czesc lekarzy zrozumie




Zmieniony przez - solaros w dniu 2011-08-13 21:22:47

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rodzinny nie skieruje na badania hormonalne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

16lat coś z 1,3d?

Następny temat

Cykl kreatynowy Doradzcie

WHEY premium