SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DAA & ZMA po cyklu z SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2974

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1620
Siemanko .Mam pytanie odnosnie tego kiedy zaczac brac daa i zma po cyklu bilem propa 100mg/e2d z metka 30mg/ed zostal mi ostatni tydzien na propku ,i w tym tygodniu wrzucam kreatyny itp ,ale niewiem kiedy dac te DAA I ZMA w ktorym momencie tak jak kreta tydzien przed zakonczeniem czy juz po cyklu . Z góry dziekówa za odpowiedz .POZDRAWIAM

Zmieniony przez - kojot636 w dniu 2012-08-19 19:15:50
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Dokładnie j/w. Daj nolve 2 tyg 20 mg ed i 2 tyg 10 mg ed. Nie powinno być takich problemów jak po clomie, a dobrze odblokuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kreatyne zacznij już teraz a daa i zma raze odblokiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1512
a wogóle o jakimś clomidzie myślaleś żeby dać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47642
DAA daj tydzień przed końcem propa, a propa staperuj jeśli bijesz teraz 100mg to daj 2 x 75 i 2 x 50, gdy nie chcesz stosować clomidu (i dobrze) wtedy taper to dobre rozwiązanie - Prop będzie powoli schodził a naturalny test się powoli wytwarzał.

Dałbym do tego jeszcze Nolve i jakiś booster teścia np TestFreak.

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1620
No robie dokladnie tak jak piszesz SpAiro_ terz taper robie w tym osttnim tyg.dokladnie tak jak opisales,a clomidu niemam zamiaru stosowac po ostatnim cyklu enan meta odblokowlem sie clomidem ,strasznie źle sie czulem n odbloku;/ i do tego cholernie mnie wysypalo na klatce. czyli daa zma kreta itp zaczac w osttnim tyg. propa czyli od jutra ;) , a dawkowanie normalne tego tak czy zwiekszyc dawki??

bo chcilem leciec
daa-3 na noc
zma-3 na noc
no i reszt to wiadomo ;)

Dzieki,Pozdrawiam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1523 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47386
daa fajna zabawka ja biore te najtansze z megabola nie cale 3dychy za pake a libido zaj**iste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
na mnie wogole nie dzialalo

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1523 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47386
a ja tylko walne lyche przed samym spaniem i jest git, ale z drugiej strony to zdziwilbym sie miczelx jak na ciebie by takie cos w ogole zadzialalo

Zmieniony przez - ban4life w dniu 2012-08-19 21:00:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1438 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41636
czytałem kiedyś test czy daa z megabola działa i co sie okazało ....WAŁ :D

Świnie do koryta ...

CBR 600 F4i

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
odblok bez clomidu sobie nie wyobrazam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 516 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10123
Odblok bez kloma lipa.raczej,a daa dałbym w połowie właśnie cloma albo pod koniec żeby go wydłużyć tzn.odblok mi tak radzono i gitara była

zwyciestwo jest wazne,ale wazniejszy jest udzial z walce

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Próby wątrobowe

Następny temat

Jaki pierwszy cykl ?

WHEY premium