SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

D3-K2 firmy AN- mogę do śniadania?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 97

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 50 Wiek 27 lat Na forum 38 dni Przeczytanych tematów 376
Ulewa mi się ilością tablet jaką łykam na noc. Mogę tą kapsułę przełożyć do śniadania i dołączyć do porannej porcji multi SFD i B-kompleks? Tłuszcze to głównie orzechy lub jaja...

To samo -OMEGA OLIMP'u. Can I?

Zmieniony przez - Sandelholz1991 w dniu 2019-08-18 21:02:54
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7714 Napisanych postów 148473 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1179764
Jak najbardziej nic nie stoi na przeszkodzie abyś spożywał Omega 3 Czy witaminę D 2 K2 razem z poranną suplementacją ze śniadaniem czy czym tam rano spożywasz Ja wrzucam sobie wszystko zazwyczaj w porcji porannej i wieczorne dziele sobie kwasy omega 3 na porcje poranną wieczorną tak samo kwas tak samo witaminę D3 i K2 rzucam sobie rano i wieczorem do posiłków. Czasem nawet w ciągu dnia dodaje po jednej dwie tabletce pozostałych witamin itd bo podobnie jak ty bym musiał na śniadanie tylko tabsy zjadac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 50 Wiek 27 lat Na forum 38 dni Przeczytanych tematów 376
Dzięki.

Tak czytając Twoje wypowiedzi to Ty chyba dziennie chochlę supli łykasz ;).
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3697 Napisanych postów 62710 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 677273
Witaminę D3 plus K2 możesz stosować z dowolnym posiłkiem. Nie ma konieczności wybierania jednego z nich, np. wspomnianej kolacji. Według mnie tak akurat jest wygodniej. Jeżeli jednak Tobie sprawia to problemy, to zjedz z dowolnym innym posiłkiem. Warto zwrócić uwagę na to, aby w posiłku tym były obecne tłuszcze. Witamina D3 przyswaja się w ich obecności. Warto poczytać więcej na jej temat:

https://potreningu.pl/articles/4982/witamina-d---pytania-i-odpowiedzi

https://potreningu.pl/articles/2816/czy-dostarczasz-wystarczajaco-duzo-witaminy-d 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7714 Napisanych postów 148473 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1179764
Sandelholz1991
Dzięki.
Tak czytając Twoje wypowiedzi to Ty chyba dziennie chochlę supli łykasz ;).

no troche tego jest%)
obecnie leci:
maca, nac, d3, k2, multiwitamina, probiotyki i omega 3do sniadania
w ciagu dnia zma, enzymy, kurkumina, chrom
do posilku potreningowego ala, berberyna chrom
wieczorem omega 3, d3, k2, nac, MSM, ashwa, booster testa

okolotreningowo mam jeszcze kreatyne, beta-alanine, bcaa i jakas przedtreningowke pod reka na slabsze dni%)
wiec troche tego wchodzi hehe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatynka - dylemat ;)

aerofull