SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dżastis walczy od września

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6498

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki crewliq! Na pewno skorzystam :) dobrze, ze są tu ludzie, ktorzy potrafią nakierować młodego, zagubionego człowieka na dobre tory :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
Jeśli o moją wypowiedź chodzi, to nie miałam na myśli, że musisz się go pozbywać na wieki wieków amen. Jeśli dobrze tolerujesz produkty mleczne, to raz na czas spokojnie możesz je spokojnie jeść, ale może lepiej sięgnąć bo dobrej jakości sery (zawierają zdecydowanie więcej wapnia) niż po mleko z kartonu

Nie popadaj ze skrajności w skrajność. Niedawno nie jadłaś w ogóle, a teraz chcesz jeść codziennie. Po prostu znajdź swój złoty środek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 642 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5809
święte słowa Hatavel :) można codziennie ale nie litrami i różne rzeczy i w odpowiednich dawkach. Znajdź to co Ci smakuje, ma sporo wapnia i lub inne właściwości odżywcze. Wybierając jogurty czy kefiry zwróć uwagę aby była jak najkrótsza lista mendelejewa nie bój się w nich tłuszczu a cukru dodanego nawet z owoców. Sama sobie go możesz dawkować. Poświęć więcej czasu na zakupy w hipermarkecie i porównaj składy jogurtów, kefirów itp. Później będzie lżej wybierać. I myśl po co wrzucasz coś do swojego menu a nie kopiuj za innymi wtedy będzie najlepiej na Ciebie działać. A jak nie wiesz po co ktoś coś stosuje to nie bój się pytać :) przynajmniej mnie ;) !

Zdrowe odżywianie nie polega na zakazach a na połączeniu instynktu ze zdrowym rozsądkiem!

nic na siłę wszystko młotkiem! Pełen chill out :D

http://www.sfd.pl/przeróbka_termiczna_pączka_w_maśle_na_wersję_fit-t1086128.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hetavel źle Cię zrozumiałam. Następnym razem będę dopytywać. Postaram się, jak będę już w piątek po egzaminie ogarnąć temat nabiału.

Tymczasem dzisiaj wrzucam tylko jedzonko i wracam do nauki. Wielki dzień tuż tuż. Stres jak stąd w Himalaje..
Jutro beztreningowo, ale w piątek po egzaminie sobie odbiję na siłowni, a weekend być może zapowiada się pod znakiem wspinaczki!

Z dzisiejszego jadłospisu jestem całkiem zadowolona. Szczególnie z najlepszej owsianki na mleku kokosowym z bananem. To było najlepsze śniadanie jakie jadłam do tej pory! :D także jutro obowiązkowo powtórka.

Tymczasem uciekam do nauki. Trzymajcie za mnie kciuki, mój mózg pracuje na największych obrotach, a mimo to szczęście w piątek się cholernie przyda :)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 642 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5809
lubisz tak co chwila zawracać gitarę żołądkowi? co on na to? ile gramowo warzyw do tego masz w ciągu dnia?

Zdrowe odżywianie nie polega na zakazach a na połączeniu instynktu ze zdrowym rozsądkiem!

nic na siłę wszystko młotkiem! Pełen chill out :D

http://www.sfd.pl/przeróbka_termiczna_pączka_w_maśle_na_wersję_fit-t1086128.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Godziny mi się poprzestawiały. Dopiero teraz zauważyłam. Jestem zakręcona jak ruski termos. Jem co ok. 3h. Inaczej nie mogę, bo powyzej 3.5h już umieram z głodu :D

Dzisiaj dokładnie o 8.20, 11.40, 14.30, 17.30, 20.30.

Dzisiaj było 650 g. Dwa pomidory i ta kapusta kiszona 250g.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 642 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5809
ok czyli nie jest źle. Na takim rozkładzie btw też bym była głodna i wpieniała żołądek a tak zaczynam sobie o 13 kończę na luzaku o 21 czasem 23 i żyję sobie jak przysłowiowy pączek w maśle na pełnym luzie.

Zdrowe odżywianie nie polega na zakazach a na połączeniu instynktu ze zdrowym rozsądkiem!

nic na siłę wszystko młotkiem! Pełen chill out :D

http://www.sfd.pl/przeróbka_termiczna_pączka_w_maśle_na_wersję_fit-t1086128.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie rozumiem, coś jest źle w moim rozkładzie?

(przepraszam mogę nie ogarniać, bo mój mózg jest przegrzany, ale byle do piątku. Później naprawdę będę mniej roztrzepana) :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 642 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5809
jest ok ale on pobudza do częstego jedzenia :) jak ktoś tak lubi to tak jedzie :) mi to osobiście przeszkadza bo nie mam na to czasu wolę 3 posiłki i przekąskę :)

Zdrowe odżywianie nie polega na zakazach a na połączeniu instynktu ze zdrowym rozsądkiem!

nic na siłę wszystko młotkiem! Pełen chill out :D

http://www.sfd.pl/przeróbka_termiczna_pączka_w_maśle_na_wersję_fit-t1086128.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok, super :) Ściskam!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Madzianna DT2

Następny temat

Niedoczynność tarczycy, tabletki hormonalne a sylwetka

WHEY premium