SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dąbrowski Klub Bokserski

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2083

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 523
Część czy komuś coś wiadomo na temat Dąbrowskiego Klubu Bokserskiego?Czy nadal istnieje jak wyglądają treningi? planuje się wybrać ale najpierw chciałem posłuchać opinii na temat tego klubu.Treningi ile razy w tyg i w jakich godzinach oraz jaki jest koszt treningów.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Ranking TOP10 spalaczy tłuszczu

Chcesz wspomóc walkę z niechcianym tłuszczem? Zastanawiasz się jaki produkt wybrać?

Zobacz ranking
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 233 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1858
Treningi od poniedzialku do piatku jesli sie nic nie zmienilo to od godz 17:00do 19:00 koszta 10zl za miesiac,Ja osobiscie polecam ten klub
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 99 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1712
Goldberg, trenowałeś tam może, jak wyglądają treningi? Z tego co wiem dla osób nieuczących się składka wynosi 50 zeta, treningi są codziennie od godziny 17 i chętnie bym sie zapisał. Problem w tym, iż z tego co wiem to klub nastawiony zdecydowanie na młodzieć, przeważaja osoby w wieku około 15 lat i młodsze. Ja mam 33 lata, wiadomo ze interesuje mnie tylko rekreacja, poprawa formy, trochę wyżycia sie na sparingach a nie wiem, czy tam będzie taka możliwosć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 233 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1858
Trenowalem mlodziesz placila 10zl ja placilem 30zl nie wiem jak jest teraz,raz w tygodniu byly sparingi, po treningu wychodzilem jak wypluta guma,tam napewno sie wyszalejesz i nie bede Ci potrzebne sparingi, treningi sa dosyc mocne,to jest klub nastawiony na mlodziez ,ktora jezdzi po zawodach,kondycje,wytrzymalosc napewno poprawisz w szybkim tepie i pare kilogramow szybko mozna stracic a przy tym nauczyc sie dobrego boksu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dzięki Goldi, a możesz jeszcze powiedzieć jaki był przekrój wiekowy ćwiczących?Wiesz o co chodzi, nie chcę za bardzo odstawac wiekiem, poza tym nie wiem czy trener w ogóle poświęci mi chwilke. Zdaje się że masz dosyć duże pojęcie o zagłebiowskich klubach sportów walki. Kiedyś trenowałem trochę grappling w Siriusie i kk u Podrazy w Superkicku ale to nie jest dokładnie to o co mi chodziło. Pewnie uderzyłbym na Milowice ale ponoć Grzesiek Klonek przeniósł się do Budowlanych (a tam zbyt tłoczno jak na mój gust) a Maciej Polok za bardzo jak na mój gust skupia się na parterze. Wiem ze Ludwik Buczyński, były trener kadry prowadzi sekcję boksu a Sosnowcu i chyba tam też spróbuję. Poza tym jeszcze nowa sekcja K1 w Ośrodku Kultury w Będzinie, Figfht Boxing w Dąbrowie i może u trenera Chwałka na Niwce ale tam słyszałem że dosyć wysoki poziom a u mnie teraz z kondychą krucho. Poza tym chyba wszystkie kluby w okolicy zaliczyłem i zastanawiam się nad wyborem, gdyby ktoś miał jakieś info o wyżej wymienionych to byłbym wdzięczny. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ja jak chodzilem to chlopacy byli w przedziale wiekowym 13-18 lat wyszkoleni chlopacy i naprawde rewelacyjnie sie z nimi trenowalo wogole sie nie odczuwalo,ze maja tyle lat co do Klonka to na Milowicach zakonczyl treningi i nie prowadzi wogole zajec a na Budowlanych go nie widzalem,trenuje w Budowlanych z 9 lat tylko ze my mamy treningi w czwartki od 17do 19 zajecia prowadzi Piotr Kamrowski 2 razy na olimpiadzie w judo byl i bawimy sie duzo stojki mamy rzutow,podciec itd. parteru malo mamy i duzo walk mamy w parterze i w stojce,wprowadzamy tez techniki w rekawicach bokserskich,techika bokserska wejscie w przeciwnika jakis rzut czy obalenie i na koniec obijanie go,takze jak masz ochote zobaczyc jak wyglada trening to zapraszam 1 trening jest gratisowy a potem 30zl za miesiac,co do klubu w Bedzinie to zajecia prowadzi Damian Wysocki mistrz europy w taekwondo prowadzi zajecia z taekwondo kickboging i w srody parter bez szmat typowe mma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
W Bedzinie jest fightclub ale maja zajecia w Czeladzi na hali a o tym w osrodku kultury nieslyszalem chyba ze zajecia prowadzi Pawlak albo Chwalek bo wiem ze swego czasu prowadzili zajecia z k1 a skad jestes?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Z tego co wiem to Klonek trenuje w sekcji sportowej a to nie do końća mnie interesuje. Ponoć ściągnął kilku chłopaków z Milowic ale szczerze to nie wiem, czy jest tam jednym z trenerów, czy trenuje sam dla siebie. Problem z Budowlanymi jest taki że tam nie ma żadnej strony internetowej, żadnego grafiku. wiem tylko ze sa treningi ju-jitsu w pon, śr i piątki o 18:30 ale jak kiedyś sie przeszedłem i zobaczyłem że cała salka jest na maksa zajęta to dałem sobie spokój.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
W Będzinie treningi prowadzi Bartłomiej Tumiński, moja znajoma chodzi do niego na samoobrone dla kobiet. Nie wiem jak wygląda u niego boks i K1. Co do Piotrka Kamrowskiego, jeżeli to ten gośc który prowadził ongiś treningi z samoobrony i technik interwencyjnych dla pracowników ochrony to rzeczywiście facet jest kompetentny. Ja jestem z Sosnowca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Tak to ten sama propo tego boksu w Bedzinie to wlasnie widzialem plakat promujacy zajecia,zajecia w poniedzialki,srody,czwartki i piatki o godz 17 wybiore sie zobaczyc jak to wyglada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
na ju jitsu do budowlanych mase ludzi chodzi tu masz racje a do nas w czwartki tylko pare osob 5-8
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

K-1, Kick Boxing, Boks Kraków

Następny temat

Rzeszowski Klub Taekwon-do Zapisy

whey deli