SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czysta Siła

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1114

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 271 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10000
Witam, ułożyłem sobie trening na siłe, i chciałbym dać do sprawdzenia.. ponadto, jestem bardzo szczupły, masa pójdzie wraz z dietą co jest oczywiste, ale najbardziej mi zalezy na robudowie nóg, wiadomo że w domowych warunkach jest cięzko ale chce sie tego podjąć i może dam rade.

Pompki w staniu na rękach 3s
Przysiady jednonóż 3s
Pompki jednorącz 3s
Podciąganie nachwytem +Obciążenie 3s
Pompki barkowe 3s
Podciąganie podchwytem+ Obciążenie 3s
K2- 3S

Podciąganie nóg w opadzie tułowia 3s (Brzuch)
Ćwiczenia na łydki jednonóż 3s
Nawijanie ciężarka na drążek 2s


Wykonywał bym taki trening co 2 dzień. Czy było by ok? I jakie mógłbym wykonywać ćwiczenia na nogi żeby je rozbudować? bo mam je tak chude że wstyd wyjść w krótkich spodenkach na dwór;/...

Wiek: 19 lat
Waga: 56kg
Wzrost: 175
Dieta: Jest
2g białka na kg/m
5g węgli na kg/m
2,5 Tłuszczu na kg/m
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
Trening FBW 3xtyg. np. pon-śr-pt. Zacznij od nóg. Później plecy, klatka, barki, tric, bic i brzuch. Masz dużą niedowagę. Musisz dużo kcal na + trzymać żeby masa poszła. Fajnie, że ktoś chce ćwiczyć nogi w końcu.
-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 271 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10000
no ok więc tak?

Pompki w staniu na rękach 3s

Przysiady jednonóż3s
Podciąganie nachwytem+Obciażenie 3s
Pompki jednorącz+ Obciążenie 3s
Pompki barkowe 3s
K2- 3s
Podciąganie podchwytem + obciązenie 3s

Unoszenie nóg w opadzie na drążku 3s
Łydki 3s
Nawijanie ciężarka na drążek 3s

Zmieniony przez - abuhamza w dniu 2012-07-15 13:42:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiem czy jest sens robić pompki w staniu na rękach i pompki barkowe, to chyba dość podobne ćwiczenia. Dałbym pompki jednorącz po siadach, a nachwyt po pompkach. Zależy Ci na nogach, to możesz uzupełniająco żurawia 3x10 wrzucić, pistolety też się przy diecie nadadzą
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mógłby ktoś napisać/poradzić jak trening powinien wyglądać ?

Następny temat

194cm / 84kg+luszczyca

WHEY premium