SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czyrak / biała plama po zastosowaniu maści.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3822

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 33 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 198
Witam,
na początku tygodnia coś zaczęło mi się robić na prawym policzku, około 2-2,5 cm na prawo od dziurki nosa. Nie wiedziałem co to, myślałem że to jakiś mega pryszcz, więc wczoraj spróbowałem to wycisnąć ale nic to nie dało. Skutkiem tego było to że strasznie spuchł mi policzek, aż pod oko. Byłem z tym u lekarza (niestety rodzinnego) a ten przepisał mi maść Triderm i antybiotyk Taromentin. W miejscu gdzie naniosłem tą maść jest teraz biała plama - tak jakby skóra mi się odbarwiła. Czy to przejdzie, gdy nie będę stosował tej maści? Podobno sterydów nie można stosować na twarz. Niestety dowiedziałem się o tym zbyt późno...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21746 Napisanych postów 71306 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575848
Idź do dermatologa.
Bez skierowania.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 838 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37787
a poza tym wiele masci sterydowych mozna stosowac na twarz, ja stosuje od 8 lat...

wsyzstko zalezy od ilosci i rodzaju sterydu, u mnie jest kortykosteryd hydrokortyzon, w takim stezeniu ze nie wplywa zbytnio na organizm, byle nie w poblizu oczu

Dwie najlepsze chwile w życiu ?- początek orgazmu i koniec srania

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 33 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 198
No, do dermatologa jadę jutro, bo to nie żarty. Idę prywatnie (Centrum Damiana w Warszawie), miałem iść do dermatologa u siebie w Płońsku ale to dopiero w poniedziałek, a tak to wolę te 50km pojechać i wiedzieć na czym stoję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 33 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 198
A więc tak, byłem u dermatologa. Powiedziała mi, a przynajmniej tak wywnioskowałem, że jest to trądzik - pryszcz z którego może zrobić się czyrak. Na początku wizyty kazała mi rozebrać się do pasa, żeby zobaczyć czy to rzeczywiście trądzik, miałem na plecach parę syfów, ale to raczej od drapania bo często to robię - przynajmniej tak myślę że to może być jedną z przyczyn.
Potem pani wzięła lupę i obejrzała mi to co wyskoczył na twarzy. Powiedziałem jej, że martwię się o tą opuchliznę i w ogóle że nie wiem co to dokładnie jest, bo byłem u 2 lekarzy rodzinnych a oni mnie faszerują tylko antybiotykami a nawet nie raczą obejrzeć tego co mam na twarzy.
Przepisała mi Sumamed (3 tabletki) oraz maść Aknemycin. -wizyta 105zł + 50zł leki w aptece. Mam nadzieję że mi pomogą. Dziś wydaje mi się że opuchlizna troszeczkę się zmniejszyła - bardzo bym chciał.

Mam pytanie, rano wziąłem (około godz. 7.30) jeszcze Taromentin, który przepisał mi poprzedni lekarz, dziś dostałem ten Sumamed, to kiedy będę mógł wziąć ten nowy antybiotyk?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nadgrastek Co to moze byc? Foto

Następny temat

dyskopatia rezonans magnetyczny mr wynik pomocy co robić?

Wiecej