SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czym przebić metę aby szło dalej ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2083

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
Spadki to pct/odzywianie/suplementacja cel masa to jak chlopaki podbijasz testa i kcal w gore

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 798 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13221
Wiem ale wino podłączone do cyklu daje dobrej jakości mięcho, i z relacji innych spadki są małe. To co mam zrobić, 150mg propka co 2 dni ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
Spokojnie wystarczy.a konczenie winem cyklu jest oczywiscie dobrym postanowieniem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Zgadza się ale to nie znaczy, że możesz bazować na tym, że kończyłeś cykl winem więc spadki będą małe. To jakie będą zależy od tego, jak już lodzianin napisał, jak przeprowadzisz pct, jak będzie wyglądała dieta, suplementacja i treningi po cyklu. Jeżeli te elementy będą kulały to spadki będą spore, niezależnie od tego co tam leciało na cyklu.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 310 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22235
Szczerze to watpie aby te 150mg przebilo mete. Te 150mg propa plus npp mysle, ze dalo by rade. Meta to naprawde silny saa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
dorzuci kcal oczywiscie jezeli micha trzymana to da rade

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11797
JW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 798 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13221
Kolega, zaawansowany koks powiedział mi żebym podbił teścia i dodał oxę... Lecz wydawało mi się że to jest za mało na przebicie mety, stąd wylądowałem tutaj.
Mam jeszcze jedno pytanie-czy mogę przez ten miesiąc "zastępczy" zrobić vlcd lub inną dietę redukcyjną a następnie znowu wrócić do mety i masować, czy pomysł jest głupi żeby robić raz masę, raz redukcję ? Wszystko byłoby ok, gdyby nie podlana twarz i duży drugi podbródek. Ciągle z tym walcze, np na brzuchu nie jestem zalany. Zalanie jest na 99% od SSRI(paroksetyna)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 798 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13221
Zdecydowałem się na X-TREN-BOL APEX, lecę 2 tabsy dziennie. Jak dotychczas, dłuuuuuuuuugie marzenia senne, dziwaczne, zakończone koszmarem z którego budzę się zalany potem z lękami:) drżenie rąk. Ogólna potliwość. Dam znać za jakiś czas co o jak z tym produktem. Oczywiście leci prop 100mg e2d.

I jeszcze mam nudności

Zmieniony przez - Książę-Jaśniepan w dniu 2015-01-17 10:35:25
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hgh dla ektomorfika

Następny temat

deka teść wino cykl

WHEY premium