SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy zadziala na mnie metka 5mg/10mg po PH (alpha drol)?!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1706

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43
Siema wszystkim! Hmm.. mam pewien problem, poniewaz bralem PH (alpha drol), a wczesniej nie bralem zadnych sterydow (wiem, ze ph to nie sterydy, ale maja zbliozone dzialanie). Teraz mysle nad metanabolem. Proponujecie mi 10mg, czy 5mg? Wiec moje pytanie brzmi: czy zadziala na mnie metanabol 5mg z pelna sila i czy w ogole zadziala? ..i jak by to bylo z metka 10mg? Z gory dzieki.

'Na sucho to nawet trawa nie rosnie'

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
10mg poprawi ci apetyt (niektorym blokuje meta apetyt, np. mnie) i zadziala dobrze jako antykatabolik, na przyrosty raczej nie licz. 5mg? Lepiej nie brac wcale, bo nic to nie da. Jak chcesz brac to minimum 20mg DOBREJ mety dziennie (hvjowego undera wiecej rzecz jasna).

Jak sie boisz to sie nie bierz za SAA.

Aha, i ph=saa.

I nie pisz, ze Arni zaczynal od 10-15mg dianabolu dziennie. Moze i zaczynal, ale potem szly dawki razy 3-4.

Reasumujac, albo w miare konkretnie walnac albo wcale.


Zmieniony przez - Nacjol255 w dniu 2011-02-14 21:49:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 405 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4083
jak masz z apteki to można i 15 mg jak masz np ruską to pewnie zaniżone stężenie w najgorszym wypadku fake a co do pytania meta bedzie na ciebie działać

Gdyby kózka koksowała to by 200 wyciskała

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
czy zadziala na mnie metanabol 5mg z pelna sila i czy w ogole zadziala? ..i jak by to bylo z metka 10mg?

Zadajesz pytania jakbys myslal, ze 5mg mety robi konkretna robote, a 10mg to juz o kvrwa. Nie jest tak i sie zawiedziesz jesli tak myslisz. Aptecznego towaru jak Alexus pisal 15mg powinno starczyc jak sie wazy powiedzmy 75-80kg, ale mysle, ze jak sie truc to 5mg nie zrobi roznicy i lepiej walnac minimum 20mg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 653 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29288
20mg takiego razaka powinno juz cos ruszyc na 1 raz ale na cuda nie licz, no chyba ze bedziesz mial jelfe z apteki pewniaka, to 15/20mg bedzie robilo robote

/
only the best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 405 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4083
a no na cuda to wiadome ale jak się przechodzi z supli na ph i saa nawet na metke to jest różnica;p

Gdyby kózka koksowała to by 200 wyciskała

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 729
Tak czytam i czytam czyli mając pewniaka Jelfe to 15mg wystarczy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 405 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4083
zależy czy brałeś już kiedyś metke jak na 1 raz to jest ok

Gdyby kózka koksowała to by 200 wyciskała

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Bierz te 15mg, po 2 tygodniach jak slabo klepnie zwieksz na 20mg. Nie ma tu kvrwa zadnej wielkiej filozofii, a jak sie boisz to nie bierz i hvj!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ANKIETA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
j.w. zacznij od ankiety

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

VAST PHARMA OPINIE

Następny temat

Jak zazywac MASSDROL + CLOMED?

WHEY premium