SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy zacząć redukcję?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 768

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25646
Witam!
Mędczy mnie od jakiegoś czasu jedna kwestia. Masa ostatnimi czasu poszła mi dość dobrze, ale niestety z brzuchem nie jest kolorowo. Od początku przygody z siłownią chciałem robić "suchą masę", bo nigdy nie zależało mi na wielkiej masie, bardziej chciałem pójść w drogę estetyki. No ale niestety brzuch mam wrażenie się zalał. Pytanie do was, bardziej doświadczonych. Czy opłaca się redukować przy takim stanie sylwetki, czy dalej masować?

Jeśli przydałoby się trochę zredukować to na pewno niewiele, więc na pewno bym zmniejszył WW z 5.4 na 2.5 tłuszcze i białko bym zostawił (2.0 2.0) no i wprowadził aeroby/interwały 2/tydz.

Domniemam, że wprowadzenie treningu brzucha da mi niewiele, ponieważ przyznam się, że ostatnio w ogóle go nie trenuję.





Waga:73cm Wzrost:173cm


Teraz zacznę HST 5-10-15 :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie jestes bardzo zalany ale moim zadaniem mozesz trochę zredukować, bo twój organizm przyspieszy bardziej metabolizm dzięki temu i latwiej nabrać jest potem czystej masy mięśniowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 692 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 138399
Ile masz cm w pasie? Mam podobny dylemat do Ciebie, co prawda chyba brzuch nieco mniej mam zalany, ale jeszcze co najmniej 2 tygodnie planuję robić masę i już się zastanawiam co dalej. Wg mnie lekka redukcja by nie zaszkodziła, tym bardziej że liczy się dla Ciebie estetyka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25646
w pasie jest jakieś 77 cm :) W takim razie plan zmieniam na push/pull, aeroby co najmniej 2x tydz., WW do jakiś 2.2/kg mc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 692 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 138399
77 cm to mało, po tych zdjęciach dałbym z 10 więcej :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25646
no zdjęcia odbiegają sporo od rzeczywistości mam wrażenie.

Zmieniony przez - Skodzio w dniu 2013-05-05 14:09:12
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja. HELP.

Następny temat

posiłek przedtreningowy - kolacja. Dylemat + pomocy!

WHEY premium