SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy z kaletką łokciową można trenować?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 780

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5
Witam,
w zeszły poniedziałek wykonywałem ćwiczenia na górę ciała angażujące łokcie. Trochę się przeforsowałem i po treningu, przez kilka następnych dni czułem lekki ból w okolicach łokcia. W noc po dniu w którym trenowałem obudziłem się z okropnym bólem całego łokcia i powiększonym pęcherzykiem z mazią, która "naoliwia" stawy. Miałem ograniczone możliwości ruchowe i angażowanie łokcia w jakąkolwiek codzienną czynność spotykało się z bólem. Po tych kilku dniach ból ustał, zupełnie przeszedł, ale pozostał powiększony pęcherzyk z mazią i tutaj pojawia się moje pytanie. Czy jeżeli łokieć już nie boli, to mogę z powrotem powrócić do ćwiczeń fizycznych obciążających staw łokciowy czy lepiej udać się do lekarza na głębszą analizę, prześwietlenie? Podobno ten pęcherzyk zmniejsza się operacyjnie lub schodzi sam po kilku tygodniach. Kilka tygodni, to niestety długi okres przerwy i chciałbym powrócić do ćwiczeń, oczywiście na mniejszych ciężarach.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Możesz stopniowo spróbować obciążać i zobaczyć jak zareaguje, ale niech to nie będzie zbyt mocno aktywność.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ejakulat, ejakulat kiedy

Następny temat

Stożek rogówki

WHEY premium