SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy wolno mi kreatyne? Proszę o odpowiedź

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 638

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16
Witam. Jestem na nowy na forum więc jak pomyliłem działy do sorka.

Otóż mam pewien problem. Chodzę na siłkę z 2 tygodnie ( co 2 dzień ) i kumpel daje mi Kreatyna Olimp 1250 ( 2 tabletki przed 1,5 godz treningiem i 2 tabletki po treningu ) Zanim zaczynałem ją brać nie mogłem wziąć na klatę 30kg, po jej stosowaniu dziś mogę spokojnie wziąć 40 dychy. Przy każdym jej braniu czuje jak mięśnie się napinają i widać efekty ( większe muły ) I teraz ma pytanie. Otóż mam wzrost 185cm, a ważę tylko 62kg. Czy jak będę stosował 4 kapsułki dziennie to nic mi nie będzie? Dodam że od tego czasu co zaczynałem ją brać żadnych dolegliwości nie miałem.

Jak coś za mało napisałem to napiszcie co jeszcze dopisać.

Pozdro i czekam na odpowiedź
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
nic ci nie bedzie jesli chodzi o zdrowie

ale szkoda ze nie przeczytales:

https://www.sfd.pl/Kreatyna_a_staż__czyli_dlaczego_nalezy_poczekać.-t392944.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16
Dzięki wielkie za odpowiedź. Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co dalej po mono ?

Następny temat

gaspari mitotropin - kolor tabletek żółty?

WHEY premium