SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy warto robić krótkie redukcje?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1842

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1068 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3231
Witam. Jakiś czas temu zakończyłem 3miesięczną redukcję, po czym wskoczyłem na reverse diet (redukcje kończyłem na 1500kcal, na reversie podbijałem co tydzień 100kcal aż doszedłem do 2000kcal). Niestety z różnych przyczyn nie mogłem kontynuować diety, tak więc jadłem co popadnie. Zamiast się obżerać, jadłem wręcz za mało i nieregularnie, co spowodowało, że moja waga jeszcze bardziej spadła, jednak brzuch jakby zalał się.
No i właśnie pytanie, czy warto zrobić taką krótką redukcję, żeby doprowadzić brzuch do stanu wcześniejszego? Sam nie wiem, czy to tłuszcz czy tylko woda podskórna.

Dzieki za odpowiedzi

The Great Seal Of State Of CALIFORNIA

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
wklej foto sylwetki, wtedy będzie można coś mówić, jednak skoro jadłeś mniej być może to kwestia małej ilości glikogenu i stąd mięśnie nie są pełne i wyraźne.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1068 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3231
no fakt jadłem mało, a obwód pasa stał w miejsu
Dobrze widać to pierwszym zdjęciu...tego zaokrąglenia po raz kolejny można się pozbyć jedynie przez deficyt kcal??








Zmieniony przez - ecko unltd w dniu 2015-09-08 22:37:34

The Great Seal Of State Of CALIFORNIA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
tłuszczu jednak masz sporo i raczej, w dzień-dwa czy tydzień to się nie stało, więc sugerowałbym jednak to podciąć.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1068 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3231
a od jakiego pułapu kcal zacząc redukcję? reverse przerwałem na 2000kcal.

The Great Seal Of State Of CALIFORNIA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
i jak reagowałeś na tą kaloryczność? W dalszym ciągu się docinałeś czy stało? Generalnie warto okresowo podnieść kcal, nawet na redukcji, może się wtedy okazać, że po długim, głębokim deficycie idzie to znacznie lepiej.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1068 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3231
Ogółem redukcję skończyłem na 1400kcal, waga ciągle schodziła mimo upływu 3 miesięcy (regularnie obcinałem kcal). Po przejściu na reverse waga wręcz nieco się cofnęła, więc to chyba dobrze. Obecnie po miesiącu odpuszczenia wszelkich diet znów brzuch jest zalany, (mimo wagi jeszcze niższej niżpo zakończeniu redukcji i mniejszego o 1cm obwodu pasa).
A może zwykły powrót do regularnego i zdrowego odżywiania cos pomoże? Szczerze mówiąc nie chciałbym ważyć jeszcze mniej, bo zaczynam się z tym czuć mało komfortowo.
1

The Great Seal Of State Of CALIFORNIA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
Wróć do tych 2000 kcal - spokojnie powinno jeszcze spadać, przez kilka tygodni, wagą się nie przejmuj, to tylko cyferki, o które nikt na plaży nie będzie Cię pytał. Patrz perspektywicznie - im niższy bf, tym lepsza masa.
1

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1068 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3231
Dzieki za pomoc !!

The Great Seal Of State Of CALIFORNIA

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja czy rzeźbienie?

Następny temat

Ktory z tych chlebow razowych bedzie najodpowiedniejszy?

WHEY premium