SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy warto kupić gryfy: łamany, mocno łamany, kratownicę i hexa?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 631

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1364
Myślę nad zakupem gryfów: lekko łamanego, mocno łamanego i kratownicy. Czy warto kupić wszystkie 3? Czy może wybrać 2 z 3? Czy mocno łamana jest zbyt podobna do kratownicy i wybrać jedną z dwóch (jeśli tak, pewnie wolę kratownicę)? Pytanie dodatkowe: czy warto kupić hexagonalną sztangę? Jedyne zastosowanie dla niej jakie widzę, to troszkę inne martwe ciągi i szrugsy, bo raczej spacerków farmera nie będę urządzał.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 19 Wiek 30 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 736
Mam lekko łamany, kratownice i mocno łamany. W kwestii odczuć uważam że mocno łamany faktycznie jest podobny do kratownicy ale mniej niż można się spodziewać. Są ćwiczenia które wchodzą lepiej na mocno łamanym a inne lepiej na kratownicy - oczywiście to fanaberia i nie jest potrzebne. Co do wyboru wszystko zależy jaki masz budżet bo rozmawiamy i tak o sprzęcie "dodatkowym" jeśli jest elastyczny to nie pożałujesz zakupu wszystkich trzech. Hexa dopiero planuje kupić ale jedynie do martwych i sztruksów, tutaj masz przykłady ćwiczeń jednak trochę na siłę:



widziałem jeszcze wiosłowanie na hexie - na youtube pod fraza trap bar exercices znajdziesz więcej informacji.


Zmieniony przez - beefcake93 w dniu 2023-01-21 18:07:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33023 Napisanych postów 23130 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277969
Ja mam prosty , hantle i mocno łamany i wystarczy a jak cię kasa swedzi i szukasz kombinacji to mozesz kupić inne jednak nie wiem czy jest sens
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Jak masz kasę to kupuj, dużo miejsca to nie zajmuje, a te gryfy specjalnie drogie jakieś też nie są

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ławka Ferros vs Kelton

Następny temat

Hantle stałe 2x 50 kg technogym problem

WHEY premium