SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy warto dodac npp?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1482

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

23

Waga

85

Wzrost

172

Obwód ramienia

43

Obwód klatki

120

Staż na siłowni

3-5 lat

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Dawno temu bezsensowny kontakt z testosteronami i metą

Cel cyklu

sucha masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

EPI solo, około 1 rok temu

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

ekto

Stan zdrowia

nadciśnienie

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

tak/tak

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

klatka 145, martwy 170
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 60 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1343
Planowałem cykl z propa + EPI.
1-8 prop 100mg / e2d
6-9 EPI 30mg / ed
i tak się zastanawiam czy jest sens dorzucic to tego 50mg npp e2d?
1-8 prop 100mg / e2d
1-6 npp 50mg / e2d
7-9 EPI 30mg / ed
Warto dodac te 50 mg npp? Co myślicie?
Nie chce robic więcej niż 1 cykl do roku, dlatego nie zaczynam od testo solo, bo chyba nie warto marnowac czasu na cykl, po którym mało mi zostanie na reszte roku.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
nie warto

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 60 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1343
Nie warto dodawac, czy nie warto dawac dawki 50mg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
spokojnie te 2 środki ci wystarczą

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
A wydaje Ci się, że w te 8 tygodni to ile narobisz? To, że dasz więcej środków wcale nie oznacza, że zrobisz więcej ani tym bardziej, że więcej zostanie.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
tym bardziek że nie masz diety i lipa bedzie z tego

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 60 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1343
Po co dieta, koks będzie. :) Żartuje oczywiście. Dieta jest. Spotkałem sie z opiniami, że nie warto brac samego testosteronu, bo zejdzie retencja, spadnie hormon i znikoma czesc mięsa zostanie po samym teściu. Wiem, że zaraz mnie zjedziecie, ze to mówili "chłopaki spod bloku" po setce mety, ale w tym sęk, że właśnie nie. I że warto nawet na pierwszy cykl, łączyc do testa. Zakładam temat, żeby zoabczyc co Wy tutaj o tym myślicie.

Zmieniony przez - 4-MMC w dniu 2014-01-30 17:38:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
retencja to sprawa diety.wystarczą ci dwa środki na 1 cykl to i tak świat.Ile zbudujesz i utrzymasz zalezy od diety i organizmu,nie jest tak ze dasz 5 środków to urosniesz 5 razy tyle,Nie słuchaj głupot.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 60 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1343
Nie, to nie chodziło, że im więcej środków tym lepiej, tylko żeby nie brac testosteronu solo, a żeby go z czym połączyc. Z deką to pytam tak z ciekawości po prostu, czyli zrobie docelowy cykl, czyli prop + EPI. Dzięki za odpowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
ogólnie to moje zdanie jest takie aby jak już robic cykl to minimum 12 tygodniowy,mięsień musi mieć czas na zbudowanie.Ale zrób teraz jeden taki jak masz rozpisany,krótki zobacz jak organizm reaguje na saa.Potem pomyslisz o jakimś dłuzszym estrze cypio/enan

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 60 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1343
Ok, dzięki jeszcze raz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Winsdrol-V

Następny temat

Winsdrol-V i odblok

WHEY premium