SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy warto ciągnąc to dalej?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1412

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 219 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5923
Witam

Nie wiedziałem kompletnie go zamieścic post, mam poprostu dylemat co dalej robic i potrzebuje jakiś podpowiedzi.

Od ponad 1,5roku cwicze na siłowni, przedtem 6 lat judo.
Pytanie polega na tym, czy jest sens kończyc przygode z siłownią i zapisac się do klubu boks,bjj,mma?
Wymiary jakie mam widac w profilu, szału ni ma, ale ja lubie ciężary. Ale za to mam ochote spróbowac też SW, znajomi mnie bardzo namawiają.
Kompromis czyli siłownia + klub odpadają, nie mam tyle czasu.
Jechac dalej z żelazem czy spróbowac sił w SW?

Z góry dzięki za pomoc w rozkminie.
Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Byłem na pierwszym treningu BJJ, byłem mokry okropnie po 1,5h cwiczenia, ale podobało mi się:)
W przyszłym tygodniu pójde na boks i wtedy podejmę decyzję, na co chodzic:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1625 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12063
jak na moje chore pytanie. co wolisz SW czy silownia? znajdz 4 dni w tygodniu chociaz i dwa dni SW i dwa dni silownia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Taa, tylko ja nie umiem się zdecydowac.
Co do 2/2 to sądze, że ani tutaj nie będzie wyników ani tutaj, masa będzie stała w miejscu.
Nie wiem, kurde.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1625 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12063
nie koniecznie. 2 razy w tygodniu porzadne FBW da rade. w miare. moze bys zrobil tak ze teraz bys sie pobawil z zelastwem pare miechow a potem SW i delikatnie silka ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Hm masz namyśli namiętne masowanie jesien-zima, a na wiosne spróbowac bijatyk, a zarazem robic forme dzięki SW? Takie coś nie byłoby głupie:)
Tylko co ja powiem znajomym, obiecałem pod koniec października pojawic sie na treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
no to pomysl co powiedza znajomi jak zobacza takiego wyzartego byka w kwietniu np :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Też racja, ale muszę się jeszcze z tym przespac, jest to dla mnie b. ważna decyzja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
jak cos to proboj to pogodzic jakos i baw sie w domu. skołuj drazek sobie i mozesz cisnac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
To bym musiał zmienic mieszkanie, bo póki co moja futryna ma taką samą wysokośc co ja-2m :P
Jakoś dam rade.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
podciagasz kolanka i jedziesz :) 2 metry to w uj :) zagladaj do linku pod moimi postami :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Póki co jestem szczupły, to te 2m kiepsko wyglądają, ale jeśli rozszedłbym się w szerz do 120kg to byłaby poezja ;)
Spojrzę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Back

Następny temat

plan

Water