SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy warto?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1608

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 154 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2089
Czy warto kupić storma z shockiem gdy się ma staż trenigowy 10 miesięcy

Jaka jest ulubiona bajka dresów?
Brzydkie karczątko.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 154 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2089
Czy ja powiedzialem ze musze wydawac duze pieniadze mowie ze mam kase jakby co bralem kreatyne dosyc dawno temu bylem zadowolony nawet z jego stosowania myslalem cos kupic w stylku staka kreatynowego np horse power czy storm z shockiem nitrobolon juz stosowalem wiec chcem sprobowac czegos nowego swiezego dla mnie trening mam chceci tez idzie jakos ale jakby juz nie szlo mi z tym treningiem silowym chcem spomoc sie odzywka

Jaka jest ulubiona bajka dresów?
Brzydkie karczątko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Raczej nie. Ankieta działu.

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 154 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2089
Wiek 17
Wzrost 178
Waga 78
Biceps 37
Staż 10 miesięcy
Stosowane odżywki nitrobolon cm3
Cel cyklu siła

Jaka jest ulubiona bajka dresów?
Brzydkie karczątko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
jeśli sie ma pojecie o odpowiednim treningu i diecie to wtedy warto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1550 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20747
dokładnie j.w, jeśli masz dietę i trening to napewno będziesz zadowolony z cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 154 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2089
MAm odpowiedni trening i diete tez chodzi mi o to czy moj staz nie jest za maly na takie mocne odzywki wiem ze ta firma i odzywki sa bardzo swietne ale czy dlamnie przyszedl juz czas na nie?

Jaka jest ulubiona bajka dresów?
Brzydkie karczątko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1168 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13775
Kup coś prostszego i tanszego, np CP+mono

"Abs of a skinny guy is like a fat girl with big boobs... it dosent count."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
jeżeli wiesz jak trenować i jak jeść to staż schodzi na dalszy plan

możesz wziąć jeśli kasa jest, jednak osobiście celowałbym w coś tańszego żeby zawodu nie było, bo kase wydasz, będziesz się spodziewał cudów - a podobny efekt będzie można uzyskać na mono

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11508
ja bym na pierwszy cykl nie ładowal kolego, a jak chcesz to jakiegos tańszego staka np. Nitro2 . Pamietaj o diecie bo bez tego jak bez ręki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 154 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2089
To nie jest moj pierwszy cykl stosowalem juz cm3 z treca i nitrobolon 2 zreszta juz to pisalem tu tylko widocnie nie przeczytales posta uwaznie moim celem na silowni jest jak narazie poprawienie wynikow silowych w klacie i nogach

Zmieniony przez - DIler1991 w dniu 2009-06-19 17:45:43

Jaka jest ulubiona bajka dresów?
Brzydkie karczątko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 154 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2089
Mozecie tez cos polecic z supli typowo na sile bo jak narazie chcem zrobic sile troszke bo uwazam ze zamalo mam tej sily wiec musze nadrobic jak skoncze cykl silowy przezuce sie na mase

Jaka jest ulubiona bajka dresów?
Brzydkie karczątko.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cell pump + crea shot?

Następny temat

RZEŹBA NA LATO, BSN ZESTAW + SPALACZ

WHEY premium