SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy warto? I co?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2436

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 62
Nigdy nie trenowałem żadnej sztuki walki, mam astme (ale nie jest tak źle i zastanawiam sie czy warto zapisac sie na jakieś treningi. Nigdy nie miałem kontaktu ze sztukami walki, więc mam pare obaw czy dam sobie rade.
Moje warunki fizyczne: 180cm, 65kg i mam 16 lat. Dodam jeszcze, że moja siła fizyczna pozostawia wiele do życzenia..., za to mam całkiem nizły refleks:).
Czekam na jakieś podpowiedzi, czy wogóle warto sie w to pchać i czy jeżeli warto to w co? Bo szczerze mówiąc nie wiem do czego mam lepsze predyspozycie - do walki w parterze czy w stójce.

"Życie jest walką, życie jest grą". Liczą sie chęci, a dopiero potem wyniki.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4419 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
w dziale "zdrowie" masz podwieszony post o uprawianiu sprtów w astmie.
generalnie, jeśli regularanie bieżesz leki, sport jest nawet wskazany.

czy warto? - zawsze warto.
co? - co chcesz, co Ci sie podoba, co Cie bawi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1300 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16151
Bież karte leczenia i śmigaj do lekarza sportowego.
Nie sugeruj się opiniom lekarza pierwszego kontaktu.

SPORT TO ZDROWIE!!!!!!!!!!!!!!!!!

Może w twoim wypadku na poczatek nie na poziomie wyczynowym ale trzeba spróbować.

Powodzenia.

W gruncie rzeczy jestem fajny ale w morde też potrafie dać
Fight Division Grudziądz Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 62
Z astmą to jest akurat najniejszy problem, bo często po kilka godzin gram w gałe. Więc z tym jest luz. Bardziej sie boje czy dam sobie rade z moją siłą i rozciągnięciem. Po za tym nie wiem co chce trenować. Chodzi mi oto żeby było to w miare proste i skuteczne. Żeby wystarczało na leszczy, bo nie mam zamiaru uprawiać zawodowo sportu walki.

"Życie jest walką, życie jest grą". Liczą sie chęci, a dopiero potem wyniki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18
A jak Cię namawiałem to nie chciałeś co?? Cho do MKKK tam masz wszystko.... Walka w stójce, parterze, z uderzaniem na głowę lub bez.....PROSTE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 354 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2328
Paulus - takie małe wytłumaczenie: nikt nie zapisuje się na sztuki walki do sekcji początkującej z jakimiś dużymi umiejętnościami, co do predyspozycji to zapewniam Cię, że może tylko kilka osób będzie lepiej rozciągniętych lub silniejszych, a reszta nie będzie Cię w niczym przerastać. Chcesz coś łatwego do nauczenia i skutecznego. No cóż, osobiście polecam boks. Po pół roku powinieneś umieć obronić się przed kimś o podobnych do Ciebie warunkach. Chociaż z ty jest róznie bo, niektórzy podstawy w miesiąc załapią i już im trener sparować pozwala, a niektórzy rok walczą, a byle łepek by ich na***ał. Poza tym: kick-boxing, muay thai, bjj. Te sztuki wydają mi się najskuteczniejsze, ale jak się przyłożysz to i tak najszybciej nauczysz się boksu (mowa o podstawach).

Pamiętaj, to co ma znaczenie - jedna miłość, jeden Bóg i jedno przeznaczenie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 533 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8450
podołasz?? nie dowiesz się puki nie sprubujesz :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 272
jak moge się wtrącim ja jestem dziewczyną, w mojej grupie są dwie dziewczyny, a z tego powodu że szkoła jest mała nie ma czegoś takiegoi jak grupa początkująca, tylko wszyscy ćwiczą razem więc jesteś rzucony na głęboką wodę,mimo to uważam że to jest dobrze bo koledzy zawsze pokarzą mi i pomogą nauczyć sie techniki

Moment of Peace

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1300 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16151
"Chodzi mi oto żeby było to w miare proste i skuteczne. Żeby wystarczało na leszczy, bo nie mam zamiaru uprawiać zawodowo sportu walki".

Kup siekiere

W gruncie rzeczy jestem fajny ale w morde też potrafie dać
Fight Division Grudziądz Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
x-ray ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 7467 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32016
Eeeee tam Volt7 jeszcze by sie za bardzo przy ciupasce zadyszal, spocil. Nie lepiej M-60. Przeciez on ma dusze wojownika. Jak Rambo. To sie czuje nawet przez internet.

Koksy to nie wszystko http://www.sfd.pl/temat148281/
Nie masz koncepcji, zajrzyj tutaj http://www.sfd.pl/temat255388/
Patrz co jesz http://www.sfd.pl/temat280738/
Train smarter, not just harder!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Nie no jedźcie chłopaka

Idz do sekcji, bo jak sie bedziesz tak zastanawial, to Ci reszta zycia minie.
a jesli chcesz cos extra skutecznego-tsunami czeka...

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Zapisz się na jakiś Grappling typu BJJ Judo albo ewentualnie Zapasy. Z Astmą to się raczej nie nadajesz do walki w stójsce a sądząc po sile i masie to wielkich obrażeń nie zadasz przeciwnikowi w stójce. Parter pomoże ci zniwelowac przewagę rywala i pomoże ci się rozbudować fizycznie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Saku vs. Arona

Następny temat

II Runda PRIDE GP MW - wyniki i fotki!

WHEY premium